Kas yra „All-on-4®” metodas?

„All-on-4®” (arba kitaip  – „Visi ant keturių“) metodas iš esmės keičia visą gydymo eigą, sutrumpina procedūrų laiką ir mažina sąnaudas. Šis būdas leidžia išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų.

 

Unikali „All-on-4®” gydymo metodika skirta daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms, kuriems iki šiol buvo tradiciškai siūlomi išimamieji protezai. Taikant šią metodiką vieno žandikaulio dantims visiškai atkurti vietoj tradiciškai sriegiamų 6-8 implantų naudojami tik 4. Šis būdas dažnai padeda išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų.

Kas yra danties implantas?

Tai iš titano pagaminta dirbtinė danties šaknis, kuri įsriegiama į žandikaulį, o ant jos tvirtinamas dirbtinis dantis.

Kodėl verta rinktis „All-on-4®” metodą?

  • • Implantai funkcionuoja kaip natūralios dantų šaknys.
  • • Implantai pagaminti iš biologiškai suderintų medžiagų.
  • • Tai natūralių dantų atkūrimo būdas visam gyvenimui.
  • • Palaiko natūralų žandikaulio kaulą ir jį stimuliuodami apsaugo nuo tolesnio nykimo.
  • • Tai stabili ir patogi atrama įvairiems dantų protezavimo sprendimams.

Dantų implantų privalumai prieš įprastas dantų plokšteles

  • Ant implantų fiksuojamas neišimamasis dantų protezas, kuris yra stabilus, nejuda kramtant, kalbant ar juokiantis, ir žmogui nereikia bijoti, kad jis bet kurią minutę iškris taip, kaip gali nutikti plokštelei.

 

  • Protezai ant implantų visiškai atkuria kramtymo funkciją, kuri prilygsta valgymui esant natūraliems dantims. Tokios funkcijos niekada neatliks išimamoji plokštelė, kuri valgant juda, kraiposi, dirgina gleivinę, gali pritrinti žaizdas ir nesuteikia galimybės valgyti kieto maisto.

 

  • Kramtant maistą dantimis, atkurtais ant implantų, kaului tenka kramtymo apkrova, dėl kurios išvengiamas jo nykimas.

 

  • Ant implantų tvirtinami protezai puikiai atlieka estetinę funkciją – dantys atrodo natūraliai, tikroviškai, yra stabilūs.

 

  • Žmogaus psichologinė būsena yra daug geresnė tuomet, kai jis yra patenkintas savo šypsena, nebijo bendrauti ir jam nereikia jaudintis dėl judančio dantų protezo. Su naujais dantimis jis gali visai pamiršti buvusias problemas.

Procedūros eiga

2 dantų implantai fiksuojami priekinių dantų grupės srityje, kur paprastai kaulo kiekis implantuoti pakankamas. Kiti 2 implantai kampu įsriegiami šoninių dantų grupės srityje. Tokia procedūra garantuoja minimalų pooperacinį skausmą ir diskomfortą pacientui. Iš karto po implantacijos pritaikomi fiksuoti dantų protezai, todėl pacientas gali gyventi savo kasdienį gyvenimą.

Procedūros trukmė

Vieno vizito pas gydytoją metu įsriegiami implantai ir ant jų tvirtinami pirmiausia laikini, tačiau patogūs, tvirti dantys. O pasibaigus gijimo laikotarpiui pacientui uždedami nuolatiniai dantys. Dėl gydymo paprastumo faktiškai neegzistuoja amžiaus apribojimai. Kiekvienas pacientas yra individualus ir gijimo trukmė gali skirtis, todėl CLINIC | DPC specialistai padės jums ir paskirs asmeninį gydymo planą.

Kitos implantacijos technologijos

Momentinė implantacija

implantas
Klinikoje naudojami pažangūs implantai, kuriais dantis dantis atkuriamas vos per vieną dieną. Į ką tik pašalinto danties šaknies vietą įsukamas implantas ir ant jo iš karto tvirtinamas laikinasis dantis. Laikinojo danties išvaizda nesiskiria nuo natūralių dantų. Kol implantas prigyja, kramtymo funkcija šiek tiek ribota, tačiau jau netrukus pacientas gali džiaugtis nauja šypsena ir patogiu kramtymu.
Sužinokite daugiau

„All-on-4®”

all on 4
Unikali „Visi ant keturių“ (arba kitaip – „All-on-4“) gydymo metodika skirta daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms. Taikant šią metodiką vieno žandikaulio dantims visiškai atkurti vietoj tradiciškai sriegiamų 6-8 implantų naudojami tik 4. Šis būdas dažnai padeda išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų.
Sužinokite daugiau

Zygoma

zygoma
Ilgieji skruostikauliniai implantai „Zygoma“ naudojami atkuriant atrofavusius viršutinio žandikaulio dantis. „Zygoma“ implantai yra ilgesni nei įprastiniai implantai. Dėl šios priežasties jie efektyviausiai prisitvirtina ir yra itin patvarūs. Implantai tvirtinami tankiame skruostikaulio kaule ir patikimai laiko danties vainikėlį.
Sužinokite daugiau

Cirkonio dantų implantai

cirkonis
Iš cirkonio keramikos pagaminti ir savo sudėtyje neturintys metalo implantai yra skirti į alergijas linkusiam organizmui. Naujosios kartos cirkonio implantai – tai vienas saugiausių, patikimiausių ir ilgaamžiškiausių dantų atkūrimo metodų. Cirkonio dantų implantai yra patvaresni, natūraliau atrodantys. Vienas pagrindinių cirkonio implantų privalumų yra tai, kad jie į organizmą neišskiria jokių dalelių, galinčių sukelti alergiją. Taigi, cirkonio implantacija visų pirma rekomenduojama alergiškiems pacientams.
Sužinokite daugiau

„Trefoil” sistema

trefoil
„Trefoil“ – dantų implantavimo metodas, skirtas apatinio žandikaulio dantų atkūrimui. Atliekant „Trefoil“ implantaciją, į apatinį žandikaulį sriegiami 3 implantai. Dažniausiai jau sekančią dieną ant šių implantų uždedami nuolatiniai dantys.
Sužinokite daugiau