Kas tai?

Tai procedūra, kurios metu, burnos higienisto kabinete specialiais instrumentais pašalinamos minkštosios ir kietosios dantų apnašos. Dantų apnašos yra viena dažniausių dantenų uždegimo, laiku nepastebėto ėduonies, periodontito (geriau žinomo, kaip parodontozė), ankstyvo dantų netekimo priežasčių, todėl labai svarbu, kad jos laiku būtų pašalintos.

Dantų ir dantenų ligos, atsirandančios dėl prastos burnos higienos

Pagrindinė dantų ir dantenų ligų atsiradimo priežastis yra netinkama asmeninė burnos higiena. Ligų atsirandančių dėl netinkamos asmeninės burnos higienos galima išvengti reguliariai lankantis pas gydytoją – odontologą profilaktiniam patikrinimui ir pas burnos higienistą, kuris ne tik atlieka profesionaliąją burnos higieną, bet ir parenka tinkamas priemones dantų priežiūrai namuose. Taip pat ligų atsiradimui įtakos gali turėti ir netinkamas maisto kramtymas, dažnas minkšto maisto vartojimas bei druskos trūkumas organizme.

Kada rekomenduojama atlikti burnos higiena?

Profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti du kartus per metus. Pacientai turintys implantus, fiksuotus neišimamus protezus privalo profesionaliajai burnos higienai atvykti kas 6 mėn. Dantų breketus nešiojantys pacientai profesionaliąją burnos higieną turi atlikti kas 4 mėn., arba taip, kaip rekomenduoja burnos higienistas.

Profesionalioji burnos higiena visada atliekama prieš estetinį plombavimą, nuolatinį protezavimą ir chirurgines intervencijas.

„Air-Flow“ metodas burnos higienai

Stipri oro, vandens ir medicininio kalcio karbonato miltelių srovė greitai ir be skausmo nuvalo susikaupusias dantų apnašas. Valant šiuo metodu nepažeidžiami kietieji danties audiniai bei dantenos, nes danties paviršius veikiamas per atstumą.

Dantų akmenų valymas

Mineralizuotų apnašų valymas burnos higienisto kabinete naudojant ultragarsiniu skaleriu bei rankiniais instrumentais. Visi dantų ir plombų paviršiai nupoliruojami su pasta. Minkštas ir pigmentines apnašas šalinamos oro abrazijos būdu naudojant kalcio karbonato miltelius (geriau žinoma, kaip soda.)

Dažniausiai užduodami klausimai

Rekomenduojame profesionalią burnos higieną atlikti kas 12 mėnesių, turint implantus kas 6 mėn. Išskirtiniais atvejais higienistas paskiria dažnesnius apsilankymus.
Įprastai profesionali burnos higienos procedūra neskausminga. Tačiau pacientams, turintiems jautrius dantis ar dantenas po šios procedūros galimas dantų jautrumas ir nedidelis skausmas, tokiu atveju procedūros metu gali būti taikoma nuskausminimo procedūra.
Taip, ši procedūra visiškai saugi ir atliekama besilaukiančioms moterims.

Kokios paslaugų kainos?

Kiekvieno žmogaus atvejis yra skirtingas, tad kainą nustatome tik gerai išanalizavę paciento problemą. Susisiekite su mumis, kad galėtume nustatyti Jums tinkamiausią kainą.
Teirautis kainos

Finansavimas

Mūsų paslaugas galite įsigyti išsimokėtinai. Su SB lizingu pirmi 12 mėnesių be pabrangimo.
Sužinokite apie sąlygas

Mūsų pacientai

Puikiai atstatyta šypsena. Dėkoju visam CLINIC | DPC kolektyvui. 10/10 balų!

Dėkoju daktarui Simonui, pasitikėjimas savimi vėl sugrįžo. Puikus jausmas vėl šypsotis! Ačiū.

Esu CLINIC|DPC pacientė. Prieš tai pabuvojau keliose Kaune esančiuose dantų kabinetuose, bet taip buvo, kad viskas baigdavosi nesėkmingai. Likimas atvedė į CLINIC|DPC , kur radau nuostabius gydytojus ir su šypsena pasitinkantį kolektyvą. Tokios jaukios ir gerą nuotaiką tik įėjus keliančios klinikos nebuvau radusi. Ačiū Jums, gerbiamieji , kad Jūs tokie esate, kur grąžinate mums šypseną. Labai džiaugiuosi, kad gydausi pas Jus. Dėkoju gyd. Simonui, kad savo šypsena ir nuoširdumu, vedate paskui save nuostabų kolektyvą.

Komentarus ir atsiliepimus rašau išskirtinai retai. Tačiau po to, kaip šiandien buvau aptarnautas, neparašyti komentaro būtų tikra nuodėmė. Suteiktos paslaugos – „world class services” etalonas. Ačiū už punktualumą, profesionalumą ir komunikabilumą.

Naudojotės šia paslauga?

Parašykite asiliepimą