Kieviena šypsena
turi istoriją

Kas mes esame?

CLINIC | DPC – tai didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje.

Teikiame visas šiuolaikinės burnos priežiūros, protezavimo bei chirurgines paslaugas. Dirbame su aukščiausios kokybės sertifikuotomis medžiagomis ir modernia įranga, o kvalifikuoti savo sričių specialistai gydymą suteikia ramioje bei pasitikėjimą keliančioje aplinkoje.
 

Mūsų tikslas – padėti jums plačiai šypsotis ir džiaugtis gyvenimu, juk kiekviena šypsena turi savo istoriją!

14 metų

kuriame šypsenas

75 000+

patenkintų pacientų

12 klinikų

Lietuvoje

Mūsų sėkmės
istorija

2009 metais Kaune duris atvėrė pirmasis „Dantų priežiūros centras“ – CLINIC | DPC pirmtakas. Tuomet siekėme būti ne tik geriausi, bet ir patogiausi – komandos tikslas buvo pacientams suteikti visas įmanomas bendrosios ir šiuolaikinės odontologijos paslaugas vienoje vietoje. Šią viziją jau pranokome su kaupu. Šiandien 13 klinikų vienijantis CLINIC | DPC tinklas yra įsikūręs 12 Lietuvos miestų – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Anykščiuose, Panevėžyje, Mažeikiuose,  Raseiniuose, Jurbarke, Šiauliuose, Utenoje, Kėdainiuose.

 

Labai džiaugiamės visais savo klinikų specialistais – kurie nuolat auga, tobulina įgytas kompetencijas, dalyvauja įvairiuose seminaruose. Implantuojantis gydytojas ir klinikų įkūrėjas Simonas Bankauskas yra ne tik puikus savo srities specialistas, bet ir talentingas mokytojas, kuris mielai dalijasi savo patirtimi su kolegomis. Jo palydėti mokiniai dabar patys yra puikūs gydytojai ir CLINIC | DPC darbuotojai.

 

Per keturiolika metų kartu su nuostabia mūsų komanda padarėme laimingus tūkstančius žmonių. Jų laimė yra pats didžiausias atsidėkojimas už mūsų darbą ir vargą, už mūsų pastangas, kurias dedame į kiekvieno paciento šypsenos istoriją.

 

CLINIC | DPC auga ir tobulėja, per savo veiklos keturiolika metų dalyvavo įvairiose veiklose ir gavo  apdovanojimų. Laimėjome „Metų paslaugos“ pirmosios vietos prizą „Sveikatos paslaugos“ nominacijoje, taip pat žiniasklaidos portalo „Delfi.lt“ organizuotame renginyje gavome „Gazelės“ apdovanojimą už labdaros iniciatyvas. Nuolat skaitome švietėjiškas paskaitas mokyklose ir darželiuose, vedame nemokamą edukaciją vaikams savo klinikose, remiame gyvūnų prieglaudą ir prisidedame prie skurstančių šeimų kalėdinių dovanų. Taip pat dalyvavome įvairiose „Delfi.lt“ akcijose ir nemokamai grąžiname žmonėms šypsenas. Ypač įsiminė atvejis, kai sukūrėme naują šypsenos istoriją moteriai, trijų vaikų mamai…

 

Tie keturiolika metų mus daug ko išmokė. Išmokė nepasiduoti ir kovoti už kiekvieną atvejį. Galime padėkoti pacientams, kad jie ėjo su mumis tą kelią, ir mes tikimės, kad ir toliau dalyvausime Jūsų šypsenos istorijos kūrime.

Partneriai