„Trefoil” sistema – kas tai?

„Trefoil“ – apatinio žandikaulio dantų atkūrimui skirtas implantavimo metodas. Atliekant „Trefoil“ procedūrą, į apatinį žandikaulį sriegiami 3 implantai. Dažniausiai ant šių implantų dar tą pačią dieną uždedami nuolatiniai dantys.

 

Procedūra – itin tiksli, nes jos metu naudojama iš anksto pagaminta konstrukcija su unikaliu fiksavimo mechanizmu. Jo pagalba iki idealios galima koreguoti implantų sriegimo padėtį pagal žandikaulį.

 

„Trefoil“ implantacija atkuria netektus dantis, grąžina sąkandžio tvirtumą, stiprumą, atsiranda stabilumas ir užtikrintumo jausmas. Netrukus pacientas vėl gali nevaržomai šypsotis, juoktis, bei kramtyti kietą maistą be jokio diskomforto jausmo.

 

Trefoil sistemos privalumai

Šiuo pažangiu metodu apatinis žandikaulis atkuriamas per 1-2 dienas. Jau netrukus galite džiaugtis nauja šypsena be jokio diskomforto. Be to „Trefoil‘ implantacija užtikrina itin tvirtą ir ilgaamžę dirbtinių dantų ant implantų fiksaciją.

„Trefoil” sistemos trūkumai

„Trefoil“ implantacija – itin saugi procedūra, tačiau labai retais atvejais, dažniausiai kai po procedūros pacientas nesilaiko rekomendacijų, gijimas gali komplikuotis.

 

Dažniausios komplikacijos:

  • • Pooperacinis kraujavimas.
  • • Greta esančių audinių pažeidimas.
  • • Infekcija implanto zonoje.
  • • Audinių ties implantu uždegimas.
  • • Protezas nėra pritaikomas individualiai.

Implantavimo „Trefoil” sistema procedūros eiga

Visų pirma nustatoma paciento sveikatos būklė, pasiruošiama operacijai. Visiškai nuskausminus operuojamą vietą į skruostikaulį įsriegiamas varžtelis ant kurio vėliau bus tvirtinamas naujasis dantis. Po operacijos būtina kruopšti priežiūra ir rekomendacijų laikymasis.

Kada draudžiama atlikti dantų implantaciją, naudojant „Trefoil” sistemą?

Dantų implantacija nerekomenduojama jaunesniems nei 16-17 metų asmenims. Taip pat sergant kai kuriomis lėtinėmis ligomis, rūkanties pacientams ( kurie surūko daugiau nei 20 cigarečių per dieną), nes šios būklės gali apsunkinti implanto prigijimą ir procedūra gali būti neefektyvi.

Kitos implantacijos technologijos

Momentinė implantacija

implantas
Klinikoje naudojami pažangūs implantai, kuriais dantis dantis atkuriamas vos per vieną dieną. Į ką tik pašalinto danties šaknies vietą įsukamas implantas ir ant jo iš karto tvirtinamas laikinasis dantis. Laikinojo danties išvaizda nesiskiria nuo natūralių dantų. Kol implantas prigyja, kramtymo funkcija šiek tiek ribota, tačiau jau netrukus pacientas gali džiaugtis nauja šypsena ir patogiu kramtymu.
Sužinokite daugiau

„All-on-4®”

all on 4
Unikali „Visi ant keturių“ (arba kitaip – „All-on-4“) gydymo metodika skirta daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms. Taikant šią metodiką vieno žandikaulio dantims visiškai atkurti vietoj tradiciškai sriegiamų 6-8 implantų naudojami tik 4. Šis būdas dažnai padeda išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų.
Sužinokite daugiau

Zygoma

zygoma
Ilgieji skruostikauliniai implantai „Zygoma“ naudojami atkuriant atrofavusius viršutinio žandikaulio dantis. „Zygoma“ implantai yra ilgesni nei įprastiniai implantai. Dėl šios priežasties jie efektyviausiai prisitvirtina ir yra itin patvarūs. Implantai tvirtinami tankiame skruostikaulio kaule ir patikimai laiko danties vainikėlį.
Sužinokite daugiau

Cirkonio dantų implantai

cirkonis
Iš cirkonio keramikos pagaminti ir savo sudėtyje neturintys metalo implantai yra skirti į alergijas linkusiam organizmui. Naujosios kartos cirkonio implantai – tai vienas saugiausių, patikimiausių ir ilgaamžiškiausių dantų atkūrimo metodų. Cirkonio dantų implantai yra patvaresni, natūraliau atrodantys. Vienas pagrindinių cirkonio implantų privalumų yra tai, kad jie į organizmą neišskiria jokių dalelių, galinčių sukelti alergiją. Taigi, cirkonio implantacija visų pirma rekomenduojama alergiškiems pacientams.
Sužinokite daugiau

„Trefoil” sistema

trefoil
„Trefoil“ – dantų implantavimo metodas, skirtas apatinio žandikaulio dantų atkūrimui. Atliekant „Trefoil“ implantaciją, į apatinį žandikaulį sriegiami 3 implantai. Dažniausiai jau sekančią dieną ant šių implantų uždedami nuolatiniai dantys.
Sužinokite daugiau