Vaikų dantų
gydymas

Jeigu vaikas skundžiasi, kad jam skauda dantuką valgant, geriant ar net būnant ramybės būsenoje, tėveliai turėtų kuo skubiau kreiptis į gydytoją odontologą. CLINIC | DPC klinikų specialistai stengiasi susidraugauti su kiekvienu vaiku, kad mažajam atvykimas pas gydytoją nevirstų siaubu. Vaikai klinikose gali piešti ir žaisti, tad vizito laukimas tampa malonesnis. Pieninius dantukus galime papuošti spalvotomis plombomis, kurios be galo džiugina mažuosius.

 

Iš tiesų nemažai ne tik vaikų, bet ir suaugusių dėl įvairių priežasčių bijo gydytis dantis. Nors odontologijos klinikose visas gydymas atliekamas naudojant nuskausminamuosius vaistus, mažieji pacientai apskritai nenoriai sėda į odontologo kėdę. CLINIC | DPC odontologijos specialistai itin jautriems mažiesiems pacientams siūlo gydyti dantis naudojant bendrąją nejautrą – anesteziją.

 

Mažiesiems pacientams taip pat atliekamos prevencinės programos – nuolatinių dantų dengimas silantinėmis medžiagomis, kurios pasižymi fluoro jonų išsiskyrimu į dar nepilnai mineralizuotus danties audinius. Taip užkertamas kelias vystytis ėduoniui.

Dažniausiai užduodami klausimai

Po kiekvienu pieniniu dantimi yra nuolatinio danties užuomazga. Jei ėduonies pažeistas pieninis dantis negydomas, išplitus infekcijai galimas nuolatinio danties užuomazgos pažeidimas ir taip sutrikdomas jos vystymasis bei dygimas.
Rekomenduojame pas specialistą pirmą kartą apsilankyti dviejų metų amžiaus, kas 2-3 mėn.
Dažniausia taikomos tos pačios priemonės, kaip ir suaugusiems – vietinė nejautra. Esant poreikiui vaikų dantų gydymas galimas ir taikant anesteziją.

Kokios paslaugų kainos?

Kiekvieno žmogaus atvejis yra skirtingas, tad kainą nustatome tik gerai išanalizavę paciento problemą. Susisiekite su mumis, kad galėtumėme nustatyti Jums tinkamiausią kainą.
Teirautis kainos

Finansavimas

Mūsų paslaugas galite įsigyti išsimokėtinai. Su SB lizingu pirmi 12 mėnesių be pabrangimo.
Sužinokite apie sąlygas

Mūsų pacientai

Širdingai dėkoju gydytojai Aistei Bingelytei ir jos naujai darbštuolei pagalbininkei. Esu labai dėkingas už profesionalumą, tikrai aukštą darbo kultūrą, kruopštumą, rūpestį. Ačiū!

Puikiai atstatyta šypsena. Dėkoju visam CLINIC | DPC kolektyvui. 10/10 balų!

 Noreciau padėkoti gyd. Erikai už jos kruopštų darbą ir malonu aptarnavimą.

Išskirtinis dėmesys pacientui. Profesionalus aptarnavimas. Visa reikiama informacija ir psichologinis palaikymas. Ačiū labai!!!

Naudojotės šia paslauga?

Parašykite asiliepimą