Tik CLINIC | DPC

Klinikos visoje Lietuvoje ir Londone

Lietuvoje įsikūrusios net trylika CLINIC | DPC klinikų, todėl, jūsų patogumui, galima pradėti gydytis vienoje klinikoje, o baigti – kitoje. Jei keliaujate po Lietuvą darbo ar asmeniniais reikalais, tai yra išties puikus sprendimas, leisiantis jums sutaupyti daug brangaus laiko. Užtikriname, kad naujas specialistas turės visą reikiamą informaciją ir pasirūpins, jog jūsų gydymo procedūra būtų kokybiška ir komfortiška. Mums svarbu, kad kiekvienas pacientas jaustųsi kuo patogiau, todėl atsižvelgiame į jo gyvenimo būdą, užimtumą ir planus!

Konsultacija internetu

Jei stokojate laiko, galimos ir tiesioginės konsultacijos internetu. Spartus gyvenimo ritmas diktuoja savo taisykles. Mes suprantame, kokie užimti esate, todėl siūlome nuotolinę konsultaciją internetu jums patogiu metu. Išklausysime jūsų nusiskundimus ir lūkesčius, papasakosime apie gydymo galimybes, jums pageidaujant, sudarysime išsamų gydymo planą. Beliks tik išsirinkti tinkamą laiką ir atvykti gydymui!
Tik Clinic | DPC

Paslaugos išsimokėtinai

CLINIC | DPC centruose medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromis „SB Lizingas“ sąlygomis – pirmi 12 mėn. – be jokio pabrangimo! Mes suprantame, kad gydymo ir sveikatinimo procedūros gali būti nemenkas finansinis iššūkis, bet investicija į savo sveikatą visada pasiteisina. Todėl prireikus kviečiame pasinaudoti mūsų partnerių „SB Lizingas“ pasiūlymu ir įsigyti reikiamas paslaugas išsimokėtinai.
Tik Clinic | DPC

Patirtis

Per keturiolika veiklos metų atlikome daugiau nei 35 tūkst. implantacijų, todėl drąsiai galime dalintis patirtimi ir rekomendacijomis. Implantuojantis gydytojas ir klinikų įkūrėjas Simonas Bankauskas, turintis ypatingai didelį dantų implantacijos žinių bagažą, perduoda savo patirtį kolegoms. Jis dažnai vizituoja CLINIC | DPC klinikose, įsikūrusiose ne tik visoje Lietuvoje, bet ir Londone. CLINIC | DPC gydytojai taip pat organizuoja įvairius nemokamus seminarus pacientams.

Už paslaugas atsiskaitykite draudimo kortele

Suprantame, kaip svarbu, jog mūsų pacientai būtų ne tik sveiki, bet ir finansiškai saugūs. Todėl CLINIC | DPC klinikose galioja ne tik valstybinis, bet ir privatus sveikatos draudimas. Esant pakankamam pinigų, skirtų burnos gydymui, likučiui, nuskaitysime privataus draudimo lėšas, todėl už procedūrą mokėsite mažiau. Tai gera galimybė sutaupyti ir atlikti reikalingas burnos gydymo procedūras.

Skubi pagalba

Neretai pasitaiko ūmių burnos sveikatos sutrikimų, o tada ypatingai svarbi greita reakcija ir žaibiškas problemos sprendimas. Visko suplanuoti ir numatyti gyvenime, deja, neįmanoma, todėl mielai jums padėsime ištikus traumai ar atsiradus ūmiam dantų skausmui. Laukiame jūsų skambučio ir vizito, teikiame skubią burnos gydymo pagalbą.

Nemokami seminarai

Nuolat organizuojame nemokamus seminarus apie dantų priežiūrą bei dantų atkūrimo būdus. Seminarai vyksta visoje Lietuvoje ir Londone. Visiems dalyvaujantiems seminare gydytojo odontologo konsultacija nemokamai bei kiti specialūs pasiūlymai.

Dirbame šeštadieniais

Spartus gyvenimo ritmas diktuoja savo taisykles – ne visada didelis užimtumas leidžia į gydymo įstaigą atvykti savaitės dienomis. Jūsų patogumui, CLINIC | DPC Kaune dirba ir šeštadieniais nuo 09 h iki 17 h. Viskas tik tam, kad galėtumėte gydytis, nekoreguodami savo darbo planų ir negenami kasdienės skubos.