Kas tai?

Klinikoje naudojami pažangūs implantai, kuriais dantys atkuriami vos per vieną dieną. Į ką tik pašalinto danties šaknies vietą įsukamas implantas ir ant jo iš karto tvirtinamas laikinas dantis. Laikino danties išvaizda nesiskiria nuo natūralių dantų, todėl iš karto galite džiaugtis nauja šypsena. Kol prigija implantas, kramtymo funkcija ribota, todėl reikia vengti kieto maisto. Nuolatinis protezavimas atliekamas po 4-6 mėn.

 

Momentinės dantų implantacijos privalumai

Tiems, kas negali sau leisti nė dienos būti su tarpu burnoje, siūlome momentinę implantaciją. Tai – būdas iš karto džiaugtis nauja gražia šypsena. Procedūros metu pacientui paprastai neskauda, netinsta ir nekraujuoja dantenos. Ant implanto iš karto pritvirtinamas gražus laikinas dantis, o pacientas tuoj pat po implantavimo gali nevaržomai šypsotis ir kramtyti maistą bei iš karto grįžti į darbą

Kada draudžiama atlikti momentinę implantaciją?

Momentinė implantacija negali būti atliekama turint burnoje infekcijas ar židinius. Pavyzdžiui, žaizdeles, pūlinius, opas. Taip pat implantacija neatliekama, jei pacientas serga burnos pienlige, stomatitu, herpeso virusu, išplitusiu burnos ertmėje. Implantacija negalima esant periodontitui ir kitiems dantenų pažeidimams.

Momentinės dantų implantacijos procedūros eiga

Šiuolaikinė implantologija leidžia išspręsti prarastų dantų problemas daug paprasčiau ir greičiau. Klinikoje naudojami implantai, kuriais dantis galima atkurti vos per vieną dieną.

 

Į ką tik pašalinto danties šaknies vietą sriegiamas implantas ir ant jo iš karto tvirtinamas laikinasis dantis. Laikinojo danties išvaizda ir funkcijos nesiskiria nuo nuolatinio – gražiai atrodo, juo iš karto galima kramtyti, o po kelių mėnesių laikinasis dantis pakeičiamas nuolatiniu. Implantas paprastai įsriegiamas per 10–15 min., o bendra procedūros trukmė priklauso nuo individualaus atvejo sudėtingumo. Po šios procedūros pacientui suteikiama implanto gamintojo viso gyvenimo garantija.

Momentinės dantų implantacijos trūkumai

Momentinė dantų implantacija – itin saugi procedūra, tačiau labai retais atvejais, dažniausiai kai po procedūros pacientas nesilaiko rekomendacijų, gijimas gali komplikuotis.

 

Dažniausios komplikacijos:

  • • Pooperacinis kraujavimas
  • • Greta esančių audinių pažeidimas.
  • • Infekcija implanto zonoje
  • • Audinio,aplink implantą, uždegimas

Kitos implantacijos technologijos

Momentinė implantacija

implantas
Klinikoje naudojami pažangūs implantai, kuriais dantis dantis atkuriamas vos per vieną dieną. Į ką tik pašalinto danties šaknies vietą įsukamas implantas ir ant jo iš karto tvirtinamas laikinasis dantis. Laikinojo danties išvaizda nesiskiria nuo natūralių dantų. Kol implantas prigyja, kramtymo funkcija šiek tiek ribota, tačiau jau netrukus pacientas gali džiaugtis nauja šypsena ir patogiu kramtymu.
Sužinokite daugiau

„All-on-4®”

all on 4
Unikali „Visi ant keturių“ (arba kitaip – „All-on-4“) gydymo metodika skirta daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms. Taikant šią metodiką vieno žandikaulio dantims visiškai atkurti vietoj tradiciškai sriegiamų 6-8 implantų naudojami tik 4. Šis būdas dažnai padeda išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų.
Sužinokite daugiau

Zygoma

zygoma
Ilgieji skruostikauliniai implantai „Zygoma“ naudojami atkuriant atrofavusius viršutinio žandikaulio dantis. „Zygoma“ implantai yra ilgesni nei įprastiniai implantai. Dėl šios priežasties jie efektyviausiai prisitvirtina ir yra itin patvarūs. Implantai tvirtinami tankiame skruostikaulio kaule ir patikimai laiko danties vainikėlį.
Sužinokite daugiau

Cirkonio dantų implantai

cirkonis
Iš cirkonio keramikos pagaminti ir savo sudėtyje neturintys metalo implantai yra skirti į alergijas linkusiam organizmui. Naujosios kartos cirkonio implantai – tai vienas saugiausių, patikimiausių ir ilgaamžiškiausių dantų atkūrimo metodų. Cirkonio dantų implantai yra patvaresni, natūraliau atrodantys. Vienas pagrindinių cirkonio implantų privalumų yra tai, kad jie į organizmą neišskiria jokių dalelių, galinčių sukelti alergiją. Taigi, cirkonio implantacija visų pirma rekomenduojama alergiškiems pacientams.
Sužinokite daugiau

„Trefoil” sistema

trefoil
„Trefoil“ – dantų implantavimo metodas, skirtas apatinio žandikaulio dantų atkūrimui. Atliekant „Trefoil“ implantaciją, į apatinį žandikaulį sriegiami 3 implantai. Dažniausiai jau sekančią dieną ant šių implantų uždedami nuolatiniai dantys.
Sužinokite daugiau