Itin greitas dantų atkūrimo metodas, kai į ką tik pašalintos danties šaknies vietą sriegiamas implantas ir ant jo iš karto tvirtinamas laikinasis dantis, kuris gražiai atrodo ir žmogui iš karto atkuriama kramtymo funkcija.

Sužinokite daugiau

Protezavimas – tai danties kietųjų audinių, formos, spalvos atkūrimas, atliekamas tuomet kai dantis yra pažeistas ir jo neįmanoma atkurti plombinėmis medžiagomis.

Sužinokite daugiau

CLINIC | DPC klinikoje ypatingas dėmesys skiriamas profilaktinėms priemonėms, užkertančioms kelią dantų ir burnos ligų vystymuisi. Todėl kiekvienam pacientui rekomenduojame profilaktiškai apsilankyti pas gydytoją odontologą du kartus per metus.

Sužinokite daugiau

Dažniausias dantų tiesinimo būdas – breketai. Ši dantų tiesinimo priemonė laikoma viena efektyviausių, nes tiesinimas breketais gali būti pasirenkamas net labai sudėtingais atvejais, kai sąkandis negali būti koreguojamas plokštelėmis ar kapomis.

Sužinokite daugiau

Gydymas dantų tiesinamosiomis kapomis – tai modernus, patogus ir efektyvus dantų
tiesinimo sprendimas. Pačios kapos – tai beveik nematomi nuimami ortodontiniai prietaisai,
pagaminti iš minkšto ir skaidraus medicininio plastiko. Kapos skirtos tiesinti dantis bei gydyti
netaisyklingą sąkandį efektyviai, patogiai ir neskausmingai.

Sužinokite daugiau

Tai procedūra, kurios metu, burnos higienisto kabinete yra pašalinamos minkštosios ir kietosios dantų apnašos. Dantų apnašos yra viena dažniausių dantenų uždegimo, laiku nepastebėto ėduonies, paradontozės, ankstyvo dantų netekimo priežasčių, todėl labai svarbu, kad jos laiku būtų pašalintos.

Sužinokite daugiau

Estetinis plombavimas – tai danties estetikos atkūrimas naudojant plombines medžiagas. Plomba dažniausiai padengiamas visas priekinis danties paviršius. Atliekant šį plombavimą galima pakeisti danties spalvą, formą, padėtį.

Sužinokite daugiau

CLINIC | DPC gali jums pasiūlyti naujos kartos efektyvią ir saugią profesionalią dantų balinimo sistemą, kurios dėka dantys gali išbalti net iki 8 atspalvių, vos per vieną apsilankymą pas gydytoją.

Sužinokite daugiau

Laiku pastebėjus pirmines karieso stadijas, galima išgydyti dantį ir užkirsti kelią tolimesnėms problemoms. Su „Icon“ sistema pažeistas emalis atkuriamas be jokių gręžimų ir plombavimo.

Sužinokite daugiau

Periodontas dar vadinamas apydančiu. Jį sudaro audiniai, kurie supa dantį: dantenos, dantį laikantys raiščiai, danties cementas ir alveolės kaulas. Periodonto ligos gali pažeisti visus šiuos audinius.

Sužinokite daugiau

CLINIC | DPC atliekamos plataus profilio burnos chirurginės procedūros. Chirurginis periodontito (parodontozės) gydymas, gingivektomija, dantų ir cistų šalinimas, minkštųjų audinių plastika ir kita.

Sužinokite daugiau

Pagrindinė priežastis, dėl kurios kyla protinių dantų problematika, yra vietos augimui trūkumas. Daugumos žmonių žandikauliai paprasčiausiai neturi pakankamai vietos visiems 32 dantims. Kadangi dažniausiai protiniams dantims išdygti tiesiai ir taisyklingai vietos pakankamai nėra, jie išdygsta kreivai arba nepilnai.

Sužinokite daugiau

Danties šaknies kanalų gydymas (endodontinis gydymas) atliekamas, kai yra pažeista pulpa – nervų, kraujagyslių ir limfagyslių raizginys, esantis danties viduje. Esant ėduoniui ar po dantų traumų, bakterijoms pasiekus pulpą prasideda uždegimas. Šis uždegimas dar vadinamas pulpitu.

Sužinokite daugiau

Tai susiformavusio netaisyklingo sąkandžio gydymas, kurio metu derinant ortodontinį ir chirurginį gydymą atstatoma taisyklinga vieno arba abiejų žandikaulių padėtis.

Sužinokite daugiau

Dalis žmonių jaučia psichologinio pobūdžio baimę gydytis dantis, tokiems pacientams siūlome patikimą ir lengvą sprendimą – sedaciją arba bendrąją anesteziją.

Sužinokite daugiau

Jeigu vaikas skundžiasi, kad jam skauda dantuką valgant, geriant ar net būnant ramybės būsenoje, tėveliai turėtų kuo skubiau kreiptis į gydytoją odontologą. CLINIC | DPC klinikų specialistai stengiasi susidraugauti su kiekvienu vaiku, kad mažajam atvykimas pas gydytoją nevirstų siaubu.

Sužinokite daugiau

Rentgenologinis tyrimas daromas norint įvertinti paciento burnos ir dantų būklę, jo dėka gydytojas odontologas sudaro gydymo planą. CLINIC | DPC naudojami tik skaitmeniniai radioviziografai, kurių dėka vaizdą matome kompiuterio ekrane, o apšvitos dozė sumažinama net 90%, lyginant su senaisiais rentgeno aparatais.

Sužinokite daugiau
Dovanų kuponas

Šypsena – dovanų!

Nėra geresnės dovanos, nei parodytas rūpestis savo artimojo sveikata. CLINIC | DPC dovanų kuponu gavėjas galės pasinaudoti bet kurioje mūsų klinikoje!