Kiekviena šypsena
turi istoriją

Ričardo istorija

#visi ant keturių
#periodontitas
#implantacija

Kiek daugiau nei prieš dešimt metų, periodontitas pradėjo drastiškai „šienauti“ mano dantis. Štai tada ir supratau, kokia didelė vertybė yra sveiki ir gražūs dantys. Prieš keletą metų CLINIC | DPC man dovanojo šypseną.  Žodžiai „dovanoti šypseną“ yra labai teisingi, nes šiandien, susitikdamas su draugais, pažįstamais, bendraudamas su anūkėmis, nebijau šypsotis, nebijau plačiau atverti burnos.

 

Man buvo taikoma „visi ant keturių“ gydymo metodika ir dantų protezavimas –  jie tikrai pakeitė ne tik mano burnos sveikatą, bet ir visą gyvenimą! Pasikeitė daugelis dalykų: ir kalbos aparatas, ir valgymo kokybė ir, žinoma, estetinė pusė. Dabar jaučiuosi visai kitas žmogus.

 

Mane labai nustebino bei nudžiugino tai, kad CLINIC | DPC dirba jaunas kolektyvas, tačiau jaunas tikrai nereiškia neprofesionalus. Visi specialistai ne tik itin kokybiškai atliko savo darbą, bet ir labai maloniai bendravo. Už tai esu jiems labai dėkingas.

Visi dantų gydymo iššūkiai įveikiami, pasirinkus tinkamą komandą!

Kaip gydėme Ričardą?

 • 1

  Sudarėme individualų gydymo planą

  Gydymą pradėjome nuo išsamios konsultacijos, panoraminės dantų nuotraukos ir burnos higienos.
 • 2

  Dantų šalinimas ir implantacija

  Pirmiausia pašalinome nefunkcionuojančius dantis, tuomet, pacientui pageidaujant, naudodami sedaciją, įsriegėme implantus. Vėliau atlikus laikino tilto matavimus, vakare pacientas išleistas su protezais, kurie tarnaus iki nuolatinio tilto pagaminimo. Taip pat pacientui atiduota apsauginė dantų kapa. Po 10 dienų paskirtas vizitas, kurio metu pašalinti ankstesnėje procedūroje naudoti siūlai.
 • 3

  Pasiruošimas protezavimui

  Po dviejų mėnesių Ričardui paskirtas kontrolinis vizitas, jo metu padaryta panoraminė nuotrauka ir kliniškai įvertintas gijimo procesas. Po keturių mėnesių pradėjome nuolatinio protezavimo procesą, atlikti tarpiniai matavimai, o nuolatiniai protezai (tiltai) kruopščiai pagaminti mūsų laboratorijoje.
 • 4

  Protezavimas ant implantų

  Gydymo pabaigoje nuolatiniai tiltai prisukti ant implantų. Pacientui atiduoti laikinieji protezai.
 • 5

  Tolimesnė paciento priežiūra

  Pacientas po pusės metų atvyko kontroliniam vizitui ir burnos higienai.