Veido kontūrų korekcijos būdai:

Botulino toksino injekcijos

Botulino injekcijos – plačiai naudojamos medicinoje bei estetinėse procedūrose. Ši medžiaga blokuoja nervinių impulsų sklidimą į raumenis – tokiu būdu yra pasiekiamas pageidaujamas efektas – dėl raumenų tonuso sumažėjimo lyginasi raukšlės.
Sužinokite daugiau

Hialurono injekcijos

Hialiurono rūgštis – tai natūrali kiekvieno mūsų odos audinių medžiaga atsakinga už odos struktūros ir drėgmės palaikymą. Viena hialurono rūgšties molekulė sulaiko apie 1000 vandens molekulių. Taip palaikomas odos elastingumas ir ji atrodo jauna.
Sužinokite daugiau

Dažniausiai užduodami klausimai

Priklausomai nuo procedūros apimties, dažniausiai injekcijos užtrunka 15-30 minučių. Jų metu suleidžiamas hialuronas kartu su nuskausminamaisiais, tad procedūra nėra skausminga. Rezultatas matomas iš karto po procedūros
Svarbiausias skirtumas yra tas, jog hialuronas yra odos užpildas, kuris suteikia odai prarasto tūrio ir padeda pritraukti daugiau drėgmės. O botulino toksinas veikia kitu principu – jis kuriam laikui užblokuoja raumens nervinį impulsą. Todėl jis yra efektyviausias preparatas norint atsikratyti nuo intensyvios mimikos atsiradusių pykčio, rūpesčio raukšlių kaktos srityje.

Kokios paslaugų kainos?

Kiekvieno žmogaus atvejis yra skirtingas, tad kainą nustatome tik gerai išanalizavę paciento problemą. Susisiekite su mumis, kad galėtume nustatyti Jums tinkamiausią kainą.
Teirautis kainos

Finansavimas

Mūsų paslaugas galite įsigyti išsimokėtinai. Su SB lizingu pirmi 12 mėnesių be pabrangimo.
Sužinokite apie sąlygas

Veido kontūrų korekcija atliekama šiose klinikose: