Kas tai?

Dantų balinimas – tai procedūra, kurios metu dantys pašviesinami, panaikinamos dėmės, dantims suteikiama vientisa spalva. Dantų balinimas gali būti atliekamas prieš dantų protezavimą, kad natūralių dantų spalva būtų suvienodinta su protezuotais. Dažniausiai dantų balinimą atlieka gydytojas-odontologas arba burnos higienistas. Gydytojo kabinete dantys gali būti balinami specialiomis medžiagomis arba pažangia Philips ZOOM technologija, o kapomis balinti dantis galima ir namuose. Atliekant balinimo procedūrą gydytojo kabinete, dantys padengiami balinimo medžiaga, kuri aktyvuojama specialia dantų balinimo sistema. Balinimas kapomis namuose dažniausiai rekomenduojamas kaip pagalbinė priemonė dantų baltumui palaikyti po profesionalios procedūros.

Dantų balinimo būdai

Dantų balinimas Philips ZOOM sistema

Pažangi Philips ZOOM balinimo sistema – tai viena saugiausių ir efektyviausių procedūrų, kurios efektyvumas patvirtintas moksliniais tyrimais. Šis balinimo būdas suteikia dantims šviesią, vienodą spalvą, danties struktūra išlieka nepakitusi. Procedūra nepažeidžia emalio ir nesukelia jo demineralizacijos (tirpimo). Dėl šios priežasties dantys išlieka sveiki ir stiprūs. Maža to, ši procedūra ne tik nekenkia, bet ir gydo – balinimo gelio sudėtyje yra kalcio jonų, kurie stiprina dantis, užpildo mikroskopinius paviršiaus defektus, sulygina emalį, suteikia blizgesio ir mažina dantų jautrumą.
Balinant šiuo būdu ant dantų tepamas balinimo gelis, kuris aktyvuojamas ZOOM lempa. Visa procedūra trunka tik šiek tiek daugiau kaip valandą. Naudojant Philips ZOOM, dantys gali būti pašviesinami net aštuoniais tonais.

„Kabinetinis“ dantų balinimas

Vadinamojo „kabinetinio“ dantų balinimo metu dantenos padengiamos specialia apsaugine medžiaga, o ant dantų užtepamas aukštos kokybės balinimo gelis, kuris pasiekia giliuosius danties sluoksnius ir juos pašviesina. Procedūros pabaigoje dantys padengiami nujautrinančiu geliu, todėl nejaučiamas diskomfortas. Po balinimo procedūrų dantys gali būti šiek tiek jautresni, tačiau per keletą dienų jautrumas išnyksta. Ši procedūra leidžia pašviesinti dantis keliais atspalviais, priklausomai nuo danties struktūros ir kitų svarbių faktorių. „Kabinetinis“ dantų balinimas trunka iki 1 valandos, tad šis metodas neužima daug laiko, o rezultatas matomas iš karto.

Dantų balinimas kapomis namuose

Tai – paprastas ir efektyvus būdas balinti dantis namuose. Visų pirma gydytojo kabinete padaromi paciento viršutinio ir apatinio žandikaulio atspaudai. Pagal juos pagaminamos individualios balinimo kapos, kurios atiduodamos kito vizito metu kartu su balinimo geliu bei išsamia naudojimo instrukcija.
Pirmą kartą balinant dantis kapomis, rekomenduojama jas laikyti apie 2 savaites kasdien po 1,5 – 3 val. Gydytojas pacientui parodo, kaip naudoti balinimo gelį bei pataria, kokias papildomas priemones naudoti, jei dantys taptų jautresni.
Balinant dantis namuose skaidrios kapos užpildomos balinimo geliu ir dedamos ant dantų. Kapos yra permatomos ir beveik nepastebimos, todėl pacientas gali drąsiai šypsotis bei bendrauti su žmonėmis. Balinimo rezultatas matomas jau po dviejų savaičių!

Ką būtina žinoti prieš dantų balinimo procedūrą?

Prieš atliekant dantų balinimo procedūrą būtina pasikonsultuoti su gydytoju-odontologu. Jis patikrins, ar prieš balinimą nereikia sutaisyti kai kurių dantų bei atlikti profesionalios burnos higienos. Taip pat gydytojas patars, kokia dantų balinimo procedūra pacientui yra saugiausia bei veiksmingiausia.

Apsauginių ir sporto kapų gamyba

Burnos ertmės traumų apsauga yra labai svarbi daugelyje gyvenimiškų situacijų, tiek vaikams žaidžiant kieme, tiek sportininkams treniruočių aikštelėje. CLINIC | DPC laboratorijoje yra kapų gamybos technologija, kuri pagal individualų dantų atspaudą gali pagaminti apsaugines kapas. Individualios apsauginės kapos gerai apsaugo dantis ir minkštuosius audinius nuo galimų sužalojimų. Kapos yra patogios ir nesukelia diskomforto jausmo. Todėl sumažinti atsitiktinių nelaimių galimus padarinius burnos ertmėje tampa daug paprasčiau. Kiekvienam užsisakiusiam apsauginę kapą galime pasiūlyti norimą dizainą ir spalvas. Laboratorijoje yra galimybė pagaminti įvairių storių kapas, taip galėsite išsirinkti patogiausią variantą, atitinkantį jūsų poreikius. Kvalifikuotų dantų technikų dėka galite turėti individualiai kiekvieno žandikauliui pagamintą kapą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsirandantis dantų jautrumas gali būti momentinis arba jo nebūna visai. Procedūros metu dantenos yra kruopščiai izoliuojamos nuo bet kokio medžiagos patekimo į dantenos vagelę, todėl dantų jautrumo atsiradimo rizika yra maža.
Dantų balinimo efektas išlieka apie 12 mėn. po procedūros, priklausomai koks paciento gyvenimo būdas.
Rekomenduojame procedūra atlikti ne dažniau nei kartą per metus.
Negalima balinti dantų, kurie pažeisti ėduonies ar emalis yra nusidėvėjęs, sergant dantenų uždegimu, periodontitu ir kitoms dantenų ligoms, taip pat jeigu pacientas rūko ar piktnaudžiauja alkoholiu, jei pacientas turi endodontiškai gydytus dantukus, reikalingas vidinis balinimas.
60 min. – 90 min.

Kokios paslaugų kainos?

Kiekvieno žmogaus atvejis yra skirtingas, tad kainą nustatome tik gerai išanalizavę paciento problemą. Susisiekite su mumis, kad galėtumėme nustatyti Jums tinkamiausią kainą.
Teirautis kainos

Finansavimas

Mūsų paslaugas galite įsigyti išsimokėtinai. Su SB lizingu pirmi 12 mėnesių be pabrangimo.
Sužinokite apie sąlygas

Mūsų pacientai

Puikiai atstatyta šypsena. Dėkoju visam CLINIC | DPC kolektyvui. 10/10 balų!

Dėkoju daktarui Simonui, pasitikėjimas savimi vėl sugrįžo. Puikus jausmas vėl šypsotis! Ačiū.

Tikėjausi daug skausmo ir ilgų procedūrų, tačiau klydau. Viskas greita ir neskausminga. Dėkoju už profesionalumą.

Širdingai dėkoju gydytojai Aistei Bingelytei ir jos naujai darbštuolei pagalbininkei. Esu labai dėkingas už profesionalumą, tikrai aukštą darbo kultūrą, kruopštumą, rūpestį. Ačiū!

Naudojotės šia paslauga?

Parašykite asiliepimą