Kas tai?

Dalis žmonių jaučia psichologinio pobūdžio baimę gydytis dantis, tokiems pacientams siūlome patikimą ir lengvą sprendimą – sedaciją arba bendrąją anesteziją.

Sedacija

Saugus, medikamentinis sąmonės slopinimas procedūros metu, kuris padeda įveikti nerimą, baimės jausmą. Tai atlieka kvalifikuotas gydytojas anesteziologas reanimatologas. Sedacija gali būti atliekama visų procedūrų metu, jei pacientas negali ramiai išsėdėti odontologo kėdėje, turi stiprų pykinimo, žiaugčiojimo ar springimo jausmą, žemą skausmo slenkstį ar labai jautrius dantis.

Bendrosios anestezijos paslauga

Pacientams yra galimybė būti visiškai užmigdytiems operacijos metu. Po narkozės VIP pooperacinėje palatoje jūsų saugumu rūpinsis patyrusi anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytoja ir gydytojas anesteziologas reanimatologas.

Teikiame anestezijos paslaugas ir vaikams.

Dažniausiai užduodami klausimai

Į darbą galime grįžti sekančią dieną, po atliktos procedūros keliauti namo galime gydytojui leidus, vairuoti po sedacijos nerekomenduojama.

Kokios paslaugų kainos?

Kiekvieno žmogaus atvejis yra skirtingas, tad kainą nustatome tik gerai išanalizavę paciento problemą. Susisiekite su mumis, kad galėtume nustatyti Jums tinkamiausią kainą.
Teirautis kainos

Finansavimas

Mūsų paslaugas galite įsigyti išsimokėtinai. Su SB lizingu pirmi 12 mėnesių be pabrangimo.
Sužinokite apie sąlygas

Mūsų pacientai

Puikiai atstatyta šypsena. Dėkoju visam CLINIC | DPC kolektyvui. 10/10 balų!

Tikėjausi daug skausmo ir ilgų procedūrų, tačiau klydau. Viskas greita ir neskausminga. Dėkoju už profesionalumą.

Dėkoju daktarui Simonui, pasitikėjimas savimi vėl sugrįžo. Puikus jausmas vėl šypsotis! Ačiū.

Komentarus ir atsiliepimus rašau išskirtinai retai. Tačiau po to, kaip šiandien buvau aptarnautas, neparašyti komentaro būtų tikra nuodėmė. Suteiktos paslaugos – „world class services” etalonas. Ačiū už punktualumą, profesionalumą ir komunikabilumą.

Naudojotės šia paslauga?

Parašykite asiliepimą