Socialinės atskaitomybės ataskaita

Gerbiamieji,

sveikiname Jus atsivertus UAB „SB dantų klinika“, (prekės ženklas Clinic | DPC) socialinės atsakomybės ataskaitą už 2019-2020 metus. Ši ataskaita parengta pagal ISO 26000 standarto rekomendacijas ir apibrėžia mūsų požiūrį į verslą, socialinę atsakomybę, norą veikti atsakingai ir nešti didžiausią naudą visuomenei.

„Clinic | DPC“ savo istoriją skaičiuoja nuo 2009 metų. Per 11 veiklos metų klinika išplėtė savo veiklą ir šiandien turime 11 klinikų tinklą skirtinguose Lietuvos miestuose, taip pat viena klinika veikia Londone (Jungtinė Karalystė). Didžiuojamės, kad klinika veikia sėkmingai, o klinikos specialistai gali kurti ilgalaikius pasitikėjimo ryšius su klientais.

Dirbdami sveikatos srityje dedame nuolatines pastangas gerindami darbuotojų darbo sąlygas, skatiname tarpusavio dialogą ir supratimą. Visa tai persiduoda ir mūsų klientams – jie jaučiasi saugiai, konfidencialiai ir dėmesingai prižiūrimi.

Tikime, kad socialinės atsakomybės principai padeda stiprinti klinikos ryšius su klientais, partneriais ir darbuotojais. Norisi, kad kartu tai skatintų ir darbuotojų motyvaciją, ir organizacijos reputaciją. Kviečiame  susipažinti su šios ataskaitos turiniu. Gero skaitymo!

Direktorė

Irma Kvedarienė