Kas yra rentgenologiniai tyrimai?

Rentgenologinis tyrimas daromas norint įvertinti paciento burnos ir dantų būklę, jo dėka gydytojas odontologas sudaro gydymo planą. CLINIC | DPC naudojami tik skaitmeniniai radioviziografai, kurių dėka vaizdą matome kompiuterio ekrane, o apšvitos dozė sumažinama net 90%, lyginant su senaisiais rentgeno aparatais.

Rentgenogramos

Kauno ir Vilniaus klinikose yra vienas moderniausių 3 dimensijų „WhiteFox“ skaitmeninis rentgeno aparatas, leidžiantis matyti burnos ir aplinkinių audinių 3D vaizdą. 3D nuotrauka yra pati informatyviausia, tiksliausia, neiškraipanti anatominių struktūrų diagnostinė priemonė.

Panoraminės dantų nuotraukos

Tai – visos burnos dantų būklės išsamus atvaizdas skaitmeniniu formatu. Ši nuotrauka daroma rentgenologiniu aparatu, jos deka galime įvertinti bendrą burnos ir dantų būklę.

Dažniausiai užduodami klausimai

Rentgeno diagnostikos tyrimai akivaizdaus neigiamo poveikio organizmui nesukelia, nes gaunama labai maža apšvita. Rentgenai atliekami tik turint siuntimą arba atliekant konsultaciją klinikoje.

Kokios paslaugų kainos?

Kiekvieno žmogaus atvejis yra skirtingas, tad kainą nustatome tik gerai išanalizavę paciento problemą. Susisiekite su mumis, kad galėtume nustatyti Jums tinkamiausią kainą.
Teirautis kainos

Finansavimas

Mūsų paslaugas galite įsigyti išsimokėtinai. Su SB lizingu pirmi 12 mėnesių be pabrangimo.
Sužinokite apie sąlygas

Mūsų pacientai

Puikiai atstatyta šypsena. Dėkoju visam CLINIC | DPC kolektyvui. 10/10 balų!

Dėkoju daktarui Simonui, pasitikėjimas savimi vėl sugrįžo. Puikus jausmas vėl šypsotis! Ačiū.

Puikiai atstatyta šypsena. Dėkoju visam CLINIC | DPC kolektyvui. 10/10 balų!

Dėkoju daktarui Simonui, pasitikėjimas savimi vėl sugrįžo. Puikus jausmas vėl šypsotis! Ačiū.

Naudojotės šia paslauga?

Parašykite asiliepimą