Mantvydo istorija

#kapos
#nuskiles dantis
#protezavimas

Draugai juokauja, kad nuolatinis užimtumas, veiklumas yra mano antras vardas! Dažnai girdžiu, kad turiu įsitaisęs „amžinąjį variklį“ – nenustygstu vietoje, o galvoje knibžda gausybė įvairiausių idėjų, svajonių ir planų. Iš tiesų, labai svarbus yra asmeninis augimas bei tobulėjimas. Vienas puikiausių asmenybę auginančių dalykų, mano manymu, yra sportas. Anksčiau profesionaliai žaidžiau krepšinį, o dabar taip pat stengiuosi „neapkerpėti“. Vis tik besportuojant neretai ištinka traumos – taip nutiko ir man – nusiskėliau dantį. Kreipiausi į CLINIC | DPC –  tikrai esu labai patenkintas. Dantis buvo greitai,  kokybiškai suprotezuotas, o paskui įsigijau apsaugą – sportinę dantų kapą. Nuo šiol stengiuosi šypseną puoselėti bei saugoti drauge su CLINIC | DPC! Žinau, kad čia sulauksiu profesionalios pagalbos ir  konsultacijų. Rekomenduoju visiems, tikintiems šypsenos galia!

Iššūkiai su šypsena – smagesni.

Kaip gydėme Mantvydą?

 • 1

  Sudarėme individualų gydymo planą

  Tinkama gydymo pradžia – itin svarbi, todėl pakvietėme Mantvydą išsamiai konsultacijai, padarėme panoraminę dantų nuotrauką ir atlikome burnos higienos procedūrą.
 • 2

  Pasiruošimas protezavimui

  Gera bendra dantų būklė – taip pat labai reikšminga, todėl pirmiausia paskyrėme pacientą endodontiniam (dantų šaknų kanalų) gydymui, po jo specialiais stiklo pluošto kaiščiais sutvirtintas danties vainikas. Tuomet pradėjome protezavimo procesą – reikiami dantys apšlifuoti ir pagaminti laikini protezai. Po to nuimtas atspaudas nuolatinių vainikėlių gamybai.
 • 3

  Dantų protezavimas

  Pagaminus nuolatinius protezus, vainikėliai pritvirtinti (pricementuoti) ant danties. Siekiant užkirsti kelią ateities traumoms, pacientui pagaminta individuali dantų apsauga – sportinė kapa.
 • 4

  Tolimesnė priežiūra

  Po pusės metų pacientas atvyko kontroliniam vizitui ir burnos higienai.