Audronės istorija

#implantacija
#endodontija
#protezavimas

Manau, svarbiausia yra nuolatinis judėjimas, kaita. Nesvarbu, kokio esi amžiaus, –  turi semti gyvenimo stebuklus! O kaip gi tai padarysi be šypsenos – su ja sutikti iššūkiai tampa ne tokie sunkūs, pasaulis atrodo spalvingesnis, o žmonės – atviresni. Su dantimis turėjau įsisenėjusių problemų – keleto buvau netekusi, tai pat reikėjo gydyti dantų šaknų kanalus. Labai džiaugiuosi atradusi šią kliniką – man buvo įsriegti implantai, atliktas dantų protezavimas ir taikytas endodontinis gydymas.

 

Dabar entuziazmo kupina skanauju kasdienybę ir nekantriai laukiu, kokias staigmenas atneš rytojus. Esu aktyvi, turiu begalę pomėgių ir svajonių. Todėl man be galo svarbu yra tai, kad šypsenos netemdo kompleksai bei nepasitikėjimas. Nuo šiol bendrauju nesigūždama ir nesislėpdama. Esu be galo dėkinga CLINIC | DPC gydytojų komandai, kurie išpildė mano svajonę vėl su dideliu džiaugsmu nevaržomai šypsotis. Aš atgavau ne tik šypseną – man vėl užaugo sparnai! Rekomenduoju visiems, norintiems savų sparnų!

Šypsena –  jūsų sielos skrydžiams!

Kaip gydėme Audronę?

 • 1

  Sudarėme individualų gydymo planą

  Pradėjome nuo išsamios konsultacijos ir panoraminės nuotraukos, tuomet sudarėme gydymo planą ir išsamiai viską paaiškinome pacientei. Siekdami geriausio rezultato, atlikome burnos higieną.
 • 2

  Dantų implantacija

  Pageidaujant pacientei, implantą sriegėme naudodami lengvą sąmonės slopinimą ir raminimą – sedaciją. Po implantacijos pašalinti siūlai ir atliktas endodontinis (dantų šaknų kanalų) gydymas.
 • 3

  Pasiruošimas protezavimui

  Po endodontinio gydymo specialiais stiklo pluošto kaiščiais sutvirtintas danties vainikas. Vėliau dantys nušlifuoti ir pagaminti laikini protezai. Po dviejų mėnesių vyko kontrolinis vizitas, kurio metu, padarius panoraminę nuotrauką, įvertintas gijimo procesas.
 • 4

  Protezavimas

  Po keturių mėnesių pradėtas protezavimas – atlikti reikiami matavimai, o nuolatiniai dantų vainikėliai kruopščiai pagaminti mūsų laboratorijoje. Nuolatiniai vainikėliai pritvirtinti prie dantų ir prisukti ant implantų.
 • 5

  Tolimesnė priežiūra

  Norėdami užtikrinti kokybišką ir ilgalaikį rezultatą, po pusės metų pakvietėme pacientę kontroliniam vizitui ir burnos higienai.