Indrės istorija

#estetinis plombavimas

Tai, kokia svarbi žmogui yra šypsena, supranti tik tada, kai atsiranda problemų su dantimis. Ne išimtis ir aš – ilgainiui pastebėjau, kad priekiniai dantys gerokai nutrupėjo, taip pat turėjau tarpą tarp dantų po ankstesnio ortodontinio gydymo. Šypsotis mėgstu ir noriu, nes būtent šypsena atidaro visas duris, kuria jaukią ir šiltą atmosferą. Todėl galite įsivaizduoti, kad kompleksai dėl šypsenos gerokai trukdė tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. Ilgai svarsčiau ir ryžausi estetiniam dantų plombavimui.

 

Dabar manau, kad tai vienas labiausiai pasiteisinusių ir daugiausia pasitenkinimo atnešusių mano sprendimų. Su profesionaliais CLINIC | DPC gydytojais galėjau pasidalinti visais nuogąstavimais ir abejonėmis – specialistai išklausė, išsamiai viską paaiškino ir nuramino. Nutrupėję dantys buvo atkurti, o tarpo tarp dantų neliko. Žinau viena – jei reikėtų, kreipčiausi vėl ir šįkart pažadu taip ilgai nedelsti.

Nedelsk gydytis – gyvenk kokybiškai jau šiandien!

Kaip gydėme Indrę?

 • 1

  Sudarėme individualų gydymo planą

  Pacientės lūkesčiai išsiaiškinti per konsultaciją, taip pat padaryta panoraminė dantų nuotrauka ir atlikta burnos higiena.
 • 2

  Pasiruošimas estetiniui plombavimui

  Pirmiausia vyko dantų modelio gamyba: nuimtas atspaudas išsiųstas į laboratoriją, ten dantų technikas, naudodamas vaškavimo techniką, įvertino ir atliko reikalingas modifikacijas: sąkandžio pakėlimą, dantų defektų šalinimą. Po to, pasitelkus šį atkurtų dantų modelį, tolimesnis gydymas išsamiai aptartas su paciente.
 • 3

  Estetinis plombavimas

  Atliktas estetinis dantų plombavimas: parinkta dantų spalva, forma ir pradėtas plombavimo procesas, o po 10 dienų nupoliruotos plombos.
 • 4

  Tolimesnė priežiūra

  Kad būtų išsaugoti geri rezultatai, po pusės metų pacientė atvyko kontroliniam vizitui ir burnos higienai.