Audronė istorija

#visi ant keturių
#implantacija
#sedacija

Audronę drąsiai galima pavadinti viena išradingiausių socialinio projekto „Kiekviena šypsena turi istoriją“ dalyvių. Savo kreipimąsi į CLINIC | DPC moteris pavadino „Laiškas dantukų fėjai“ Kūrybiniais gabumais galinti pasigirti Audronė laiške prisipažino, jog jos gyvenime karaliauja kompleksai. Negraži šypsena neleidžia laisvai bendrauti, trukdo gerai jaustis, pasitikėti savimi.

„Žmogaus pasaulis – jo sieloje. Atsikratyti kompleksų, eiti toliau gyvenimo keliu plačiai besišypsant – didžiausias mano troškimas. Dalyvauti Jūsų projekte būtų tolygu naujiems sparnams – naujam gražesniam gyvenimui. Taip norisi pakoreguoti savo išvaizdą. Dabar vengiu šypsotis, nemėgstu net fotografuotis. O jeigu fotografuojamės, tai praktiškai niekada nesišypsau, nebent lūpų kampučiais. Estetinis vaizdas manęs netenkina, todėl bendrauju trumpais sakiniais, kad kuo mažiau tektų tai daryti. Esu labai uždara. O taip norisi juoktis ir šypsotis plačiai plačiai (nuo ausies iki ausies). Juk ir gyvenime atvira šypsena labai padeda. Žmonės pasitinka pagal išvaizdą. O kaip pasitikėti savimi, kai šypsenos nėra? Psichologai tikina, kad žmonės kurie gėdydamiesi savo dantų, bijo juoktis, reikšti emocijas, patiria mažiau laimės. Dantų trūkumas trukdo ne tik parodyti jausmus bet ir juos patirti. Sakoma, kad graži šypsena – tai raktas į sėkmę. Šypsena gali daryti stebuklus! Nuoširdžiai, atvirai, iš visos širdies. Aš vis dar tikiu stebuklais“ “, – rašė Audronė.

Esu svajoklė, o svajonės, sako, pildosi.

Kaip gydėme Audronę?

 • 1

  Sudarėme individualų gydymo planą

  Gydymą pradėjome nuo panoraminės dantų nuotraukos, išsamios konsultacijos ir burnos higienos.
 • 2

  Dantų šalinimas ir sinuso pakėlimas.

  Pirmiausia pašalinome gydymui jau netinkamus dantis ir atlikome sinuso pakėlimą. Sinuso pakėlimo procedūra dažniausiai atliekama tuo atveju, kai pacientas neturi pakankamai kaulo sinuso vietoje. Tai užtikrina, kad bus nepažeistas sinusas ir implantas nepradės klibėti bei geriau prigis.
 • 3

  Dantų atkūrimas „visi ant keturių“ metodu

  Taikant sedaciją projekto dalyvei viršutiniame ir apatiniame žandikauliuose buvo įsriegta po keturis implantus, ant jų buvo ir prisukti laikini neišimami dantų protezai. Jie iškart po implantacijos leidžia džiaugtis nauja šypsena. Toks implantacijos metodas vadinamas „visi ant keturių“.
 • 4

  Tolimesnė paciento priežiūra

  Po pusės metų Audronei buvo pagaminti nuolatiniai neišimami dantų protezai, kurie pakeičia laikinuosius. Jie niekuo nesiskiria nuo natūralių dantų ir savo išvaizda, ir pojūčiu burnoje. Tiek su laikinais, tiek su nuolatiniais dantimis žmogus nejaučia diskomforto šypsodamasis, bendraudamas, džiaugiasi puikia kramtymo funkcija.
 • 5

  Nuolatinė paciento priežiūra

  Pacientei paskirti profilaktiniai patikrinimai du kartus į metus. Tokiu būdu užtikrinama implantų ir protezų priežiūra, paciento gera savijauta.