Aurelijos istorija

#laminatės
#endodontinis gydymas
#vienmomentė implantacija

 

„Buvau pamiršusi, kad esu moteris“

Aurelijos istorija – kaip daugybės kitų jaunų moterų, visą savo energiją ir dėmesį skiriančių šeimai, o sau pasiliekančių dėmesio trupinėlius. Jauna moteris neslepia, kad kiekvieną dieną besirūpindama vyru ir vaikais, ilgainiui pamiršo save. Neliko laiko grožio procedūroms, buvo apleisti ir dantys, nuo pat vaikystės kėlę krūvą problemų. „Dar besimokant 8-oje klasėje „geroji“ kaimo gydytoja išrovė man du krūminius dantis. Dėl to dabar turiu išnarintą žandikaulį ir visus dantis „nučiuožusius“ į vieną šoną. Viršuje dar penki dantys – su senai atliktu, jau nutrupėjusiu estetiniu plombavimu. Du dantys laukia protezavimo“, – savo bėdas vardina moteris.

Tačiau CLINIC | DPC projektas Aurelijai suteikė progą vėl šypsotis. Po daugybės atliktų procedūrų dviejų vaikų mama neslepia pagaliau atgavusi pasitikėjimą ir negalinti atsižiūrėti į veidrodį. „Dešimt metų tarsi buvau užmigusi. Namai, vaikai, šeima, o kad pati esu moteris, buvau tarsi užmiršusi. Būtent šitas projektas man leido prisiminti, kad galiu būti ne tik mama ir žmona, aš dar esu ir moteris. O kai moteris gražėja – ji tampa laiminga“, – sako Aurelija.

Dešimt metų tarsi buvau užmigusi. Namai, vaikai, šeima, o kad pati esu moteris, buvau tarsi užmiršusi. Būtent šitas projektas man leido prisiminti, kad galiu būti ne tik mama ir žmona, aš dar esu ir moteris. O kai moteris gražėja – ji tampa laiminga.

Kaip gydėme Aureliją?

 • 1

  Sudarėme individualų gydymo planą

  Gydymą pradėjome nuo panoraminės dantų nuotraukos, išsamios konsultacijos ir burnos higienos.
 • 2

  Dantų šalinimas ir implantacija

  Pacientei atlikta vienmomentė dantų implantacija. Pirmiausia pašalinti 2 dantys, kurių išsaugoti nepavyko, o nauji, to paties vizito metu, atkurti naudojant „Nobel Biocare“ implantus.
 • 3

  Endodontinis gydymas

  Pacientei pergydyti nekokybiškai suplombuoti dantų kanalai. Taip pat sutvarkyti kiti uždegimo pažeisti dantys.
 • 4

  Gydymas dantų laminatėmis

  Pirmiausia atliktas apatinio žandikaulio dantų balinimas ir nuimti viršutinio žandikaulio atspaudai. Viršutinio žandikaulio estetika atkurta dantų laminatėmis. Pritaikytas taisyklingas sąkandis.
 • 5

  Tolimesnė paciento priežiūra

  Pacientei paskirta profesionali burnos higiena, kurios metu ultragarsiniu skaleriu pašalintos apnašos. Taip pat pacientė supažindinta su individualios burnos higienos taisyklėmis.
 • 6

  Nuolatinė paciento priežiūra

  Pacientei paskirti profilaktiniai patikrinimai du kartus į metus. Tokiu būdu užtikrinama tinkama implantų ir laminačių priežiūra.