Kategorija
Uncategorized
Publikuota
2021-12-24

Gražiausios žiemos šventės sušildo mūsų širdis net šalčiausiu metu. Tampame vieni kitiems geresni, atlaidesni, rūpestingesni. O kas po švenčių? Didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje CLINIC | DPC ragina švęsti gerumą visus metus – rūpinkimės vieni kitais ir savimi ne tik per Kalėdas.

Būdami vieni kitiems geresni, kuriame geresnį pasaulį sau ir savo vaikams. CLINIC | DPC kolektyvas – bendruomeniškas, socialiai atsakingas ir tausojantis. Todėl klinikų tinklas jau kelintus metus iš eilės įsitraukia į įvairias veiklas. 

Prisideda prie senjorų ir mažųjų gerovės

Jau trečius metus iš eilės CLINIC | DPC yra kartu ir finansiškai remia įmonės vertybes atitinkantį socialinį projektą „Susitikim, mieli senjorai“. Klinikų tinklo vadovė Irma Kvedarienė sako, jog šis projektas – puiki proga parodyti dėmesį ir rūpestį šalies senjorams. „Projektas skirtas vyresnio amžiaus žmonių užimtumui Lietuvoje skatinti. Visos inicijuojamos veiklos – itin kokybiškos, o projekto rėmėjų dėka – nemokamos. Tokios, kokių ir nusipelno vyresnio amžiaus žmonės mūsų šalyje. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie projekto ir pasidalinti šiluma bei dėmesiu. Nuoširdus dalinimasis, bendrystė praturtina mūsų visų širdis, o teigiamos emocijos senjorams įpučia gyvenimo džiaugsmo, geros nuotaikos bei pasitikėjimo“, – sako I. Kvedarienė.

Taip pat CLINIC | DPC šiemet prisidėjo prie socialinės akcijos „Apsaugokime mūsų ateitį!“ Tai – VšĮ „Saugi pradžia“ kartu su SDG įmonių grupės darbuotojais jau keturiolika metų vykdomas projektas, kurio tikslas – aprūpinti visus Lietuvos kaimų mokyklų pirmokus šviesą atspindinčiomis liemenėmis.

Šiemet klinikų tinklo kolektyvas toliau rengė edukacijos bei nuotolines paskaitas vaikams bei suaugusiems apie dantų priežiūrą. Veiksminga ir plati edukacija prisideda prie visos Lietuvos žmonių sveikatos gerinimo ir ligų prevencijos. Taip pat vaikai iš sporto klubo „Startukas“, vaikų dienos stovyklos „JŪDĖK-PAŽINK-ATRASK“, buvo kviečiami į klinikas. Jose mažieji buvo supažindinti ne tik su kasdienine dantukų priežiūra, bet ir odontologo darbo vieta bei priemonėmis.

Augimas stebina pačius

CLINIC | DPC šiemet toliau tobulino teleodontologijos paslaugas. Nuotolinė konsultacija tapo įprasta praktika pacientams. Toks metodas ne tik taupo pacientų bei gydytojų laiką, bet ir didina bendrą visuomenės saugumą mažindamas kontaktų skaičių.

Nepaisant visiems sudėtingų metų, įmonė sugebėjo toliau plėstis ir tobulėti. Atidaryta nauja klinika Kėdainiuose ir atnaujintos patalpos Mažeikiuose. Tad nuo šiol CLINIC | DPC paslaugos dar lengviau prieinamos visoje Lietuvoje.

Vyr. gydytojas Simonas Bankauskas sako, jog spartus klinikų tinklo augimas – visų profesionalių ir savo darbui atsidavusių kolegų nuopelnas. „Įmonės kūrimo pradžioje net neįsivaizdavau, kad galima per tokį trumpą laiką taip smarkiai užaugti. Noriu padėkoti visiems – tiek profesionaliems mūsų darbuotojams, tiek ištikimiems pacientams – kad buvote kartu visą šį laiką ir žengėte su mumis tobulėjimo keliu. Aukime toliau, likime ištikimi savo vertybėms ir visuomet stenkimės būti pozityvūs. Juk visus stebuklus kuriame patys! Tam nedaro įtakos jokie kiti aplinkiniai veiksniai – tik mūsų nusiteikimas ir noras daryti gerus darbus. Su tokiu nusiteikimu gimsta ne tik Kalėdinė aura, bet ir šaunūs visų metų darbų rezultatai“, – sako S. Bankauskas.

Devyni laimingieji pasitinka šventes su šypsena

Vienas iš įspūdingiausių CLINIC | DPC šiemet atliktų gerų darbų – užbaigtas projektas „Kiekviena šypsena turi istoriją“. Jo metu devyni jautrias istorijas papasakoję žmonės gavo puikią dovaną – visapusišką dantų taisymą. Nuo šiol projekto dalyviai džiaugiasi sveikomis ir gražiomis šypsenomis, išaugusiu pasitikėjimu savimi bei geresne gyvenimo kokybe. Žinoma, Kalėdiniai stebuklai nebūtų įmanomi be CLINIC | DPC pacientų. 1 proc. nuo jiems suteiktų paslaugų sumos buvo skiriamas naujoms šypsenoms sukurti.

Didelės CLINIC | DPC pastangos neliko neįvertintos – jau penktus metus iš eilės įmonė buvo nominuota „TOP Įmonės“ atsakingo verslo apdovanojimuose. Šiuo įvertinimu portalas „Rekvizitai.lt“ pažymi CLINIC | DPC ekonominį verslo stabilumą ir patikimumą.

„Kitais metais pasižadame toliau plėtoti skaidrų verslą, socialinę atsakomybę ir pagarbą savo pacientams, darbuotojams bei verslo aplinkai. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie geresnės jūsų ir mūsų ateities kūrimo“, – sako CLINIC | DPC vadovė I. Kvedarienė.

CLINIC | DPC linki gražių švenčių ir baltų kaip sniegas šypsenų!

Skubi pagalba

Neretai pasitaiko ūmių burnos sveikatos sutrikimų, o tada ypatingai svarbi greita reakcija ir žaibiškas problemos sprendimas. Visko suplanuoti ir numatyti gyvenime, deja, neįmanoma, todėl mielai jums padėsime ištikus traumai ar atsiradus ūmiam dantų skausmui. Laukiame jūsų skambučio ir vizito, teikiame skubią burnos gydymo pagalbą.