Kategorija
Klinikos naujienos
Publikuota
2020-12-23

Nors žiemos šventės šiemet kitokios, CLINIC|DPC pasitinka jas su šypsena. O savo pacientų šypsenomis grožimės nuotolinių konsultacijų metu. Šie metai visus išmokė prisitaikyti, nugalėti iššūkius išradingai ir vieningiau, nei kada nors anksčiau.

2020 metais papildėme savo gerų darbų kraitį sėkmingu socialiniu projektu „Kiekviena šypsena turi istoriją“. Pirmieji projekto dalyviai šių metų šventes pasitiks jau su naujomis šypsenomis. Jiems tai – sugrįžęs pasitikėjimas savimi, geresnė gyvenimo kokybė ir malonumas prie Šv. Kūčių stalo drąsiai kramsnoti gardžius kūčiukus!

Taip pat 2020-aisiais toliau neatlygintinai rengėme edukacijas ir nuotolines paskaitas. Mokėme dantų priežiūros jauniausius pacientus bei pasakojome apie implantacijos galimybes senjorams. Be to, esame ne tik socialiai atsakingi ir bendruomeniški, bet ir kuriame tvaraus vartojimo tradicijas.

Didžiuojamės pelnę sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje“, kuris jau 10 metų teikiamas nepriekaištingai savo finansus tvarkančioms įmonėms. Tai – garantija, jog esame patikimi partneriai ir sąžiningi darbdaviai, nepaisant jokių aplinkybių. Nors pasaulį ištikusi krizė paveikė visus, išlikome stiprūs, išsaugojome darbuotojus ir atsitiesėme. Ištobulinome nuotolinį gydymo ir konsultavimo būdą, todėl išlaikome ryšį su savo pacientais net šiuo sunkiu metu. Turbūt dar ilgai turėsime likti namuose ir gyventi neįprastomis sąlygomis.

Kad ir kokie iššūkiai lauktų ateityje, pasitikime juos kartu drąsiai ir vieningai. Juk nepaisant aplinkybių, šventę kuriame patys – savo širdyse. Būkime kūrybingi ir paverskime šias šventes iš tiesų kupinomis džiaugsmo bei vilties.

Linkime nuoširdžių šypsenų, bendrystės ir artumo!

Skubi pagalba

Neretai pasitaiko ūmių burnos sveikatos sutrikimų, o tada ypatingai svarbi greita reakcija ir žaibiškas problemos sprendimas. Visko suplanuoti ir numatyti gyvenime, deja, neįmanoma, todėl mielai jums padėsime ištikus traumai ar atsiradus ūmiam dantų skausmui. Laukiame jūsų skambučio ir vizito, teikiame skubią burnos gydymo pagalbą.