Kategorija
Uncategorized
Publikuota
2022-04-26

Raseinių miesto gyventojams gerai pažįstama odontologijos klinika CLINIC | DPC balandį švenčia dešimties metų gimtadienį. Šia džiugia proga klinikos komanda dėkoja savo pacientams už ilgametę draugystę ir dalinasi prisiminimais iš klinikos gyvenimo.

Jau daugelį metų raseiniškių šypsenomis ir gera savijauta besirūpinanti gydytoja odontologė Aistė Cikanavičienė pasakoja, kad visi šie metai buvo labai įvairiapusiški. Ir tai nė kiek nestebina. Juk per šį laiką CLINIC | DPC keitėsi, o ir ji pati dirbo keliose CLINIC | DPC klinikose, tačiau savo vietą atrado Raseiniuose, kuriuose jaučiasi kaip namuose.

„Jau gerai pažįstu daugelį pacientų, su komanda susidirbome kaip vienas kumštis – man tai vienas svarbiausių darbo aspektų. Komunikacija tarp pacientų, gydytojų ir dantų technikų privalo būti idealiai išdirbta. Prie gero mūsų, kaip gydytojų, darbo itin prisideda pastovi komanda – tai viena svarbiausių ilgalaikio darbo toje pačioje vietoje priežasčių. Dirbdama CLINIC | DPC taip pat susipažinau  su savo dabartiniu vyru ir beveik šešerių metų sūnaus tėčiu“, – akimirka iš asmeninio gyvenimo dalinasi gydytoja. – „Ir, žinoma, labai svarbu yra meilė darbui bei pastangos bet kokiomis aplinkybėmis jį atlikti gerai ir sąžiningai. Svarbiausia – laimingas pacientas. Jis palaiko tą vidinę „ugnelę” ir norą tobulėti. Kitoje vietoje savęs neįsivaizduoju.“

Raseinių klinikos gydytojos odontologės padėjėja Rasvita Galubickienė klinikoje dirba nuo jos atidarymo. Ji klinikos gimtadienio proga sutiko pasidalinti prisiminimais apie savo pirmąją darbo dieną.

„Kai atėjau dirbti į CLINIC | DPC, klinika vadinosi Dantų priežiūros centras. Kaip šiandien pamenu, pirmoji darbo diena buvo pilna keisto jaudulio ir klausimų, į kuriuos atsakymus sužinojau bėgant visiems šiems dešimčiai metų. Skaičius atrodo nedidelis, bet kiek visko išmokta, kiek naujų pirmų kartų… visko tiek daug, kad net sunku prisiminti. Galiu drąsiai sakyti, kad šiame darbe užaugau kaip asmenybė ir žmogus, nuolat papildantis žinių bagažą, – pakiliai užbaigia klinikos darbuotoja.

CLINIC | DPC Raseinių klinikoje teikiamos visos odontologijos, implantavimo ir protezavimo paslaugos. Profesionalūs specialistai nuolat kelia kvalifikaciją ir tobulinasi tarptautinėse konferencijose.

Klinikų tinklo įkūrėjas implantuojantis gydytojas Simonas Bankauskas didžiuojasi Raseinių klinikos darbuotojais, kurie pasižymi ne tik darbštumu ir profesionalumu, bet ir užsitarnavo miestelėnų meilę ir pasitikėjimą.

„Šauniam Raseinių kolektyvui linkiu ir toliau išlikti tokiems pat šiltiems ir energingiems, nesustoti tobulėti ir domėtis medicinos naujovėmis. Linkiu kasdien į darbą ateiti gerai nusiteikus, o vakare, uždarius kabineto duris, pajusti vidinį pasitenkinimą per dieną nuveiktais darbais. Tikiu, kad šis gimtadienis – tai dar vienas svarbus žingsnis pirmyn ir motyvacija kasdien siekti geriausių rezultatų. Neabejoju, kad gyvuosime dar daugybę metų ir visi kartu pasieksime naujų aukštumų“, – sako klinikų tinklo įkūrėjas.

CLINIC | DPC kelionė prasidėjo 2009 metais, kuomet Kaune buvo atidaryta pirmoji odontologijos klinika, kurios darbuotojai, spindėjo ambicijomis, noru tobulėti ir vieną dieną tapti geriausiais Lietuvoje.

Šiandien 13 klinikų vienijantis CLINIC | DPC yra įsikūręs 12 Lietuvos miestų: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Anykščiuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Raseiniuose, Jurbarke, Šiauliuose, Utenoje, Kėdainiuose. Tikriausiai net pats įkūrėjas tuomet nesitikėjo, kad odontologijos klinikų tinklas išsiplės iki lietuvių pamilto Londono. Tai įvyko 2017-ais.

Per dvylika veiklos metų CLINIC | DPC komanda atkūrė daugiau nei 55 tūkstančių šypsenų. Laimingi ir besišypsantys pacientai – didžiausias atsidėkojimas už darbą ir pastangas!

Skubi pagalba

Neretai pasitaiko ūmių burnos sveikatos sutrikimų, o tada ypatingai svarbi greita reakcija ir žaibiškas problemos sprendimas. Visko suplanuoti ir numatyti gyvenime, deja, neįmanoma, todėl mielai jums padėsime ištikus traumai ar atsiradus ūmiam dantų skausmui. Laukiame jūsų skambučio ir vizito, teikiame skubią burnos gydymo pagalbą.