Ar įmanoma išgydyti kariesą be skausmo?

Laiku pastebėjus pirmines karieso stadijas, galima išgydyti dantį ir užkirsti kelią tolimesnėms problemoms. Su „Icon“ sistema pažeistas emalis atkuriamas be jokių gręžimų ir plombavimo. Dantis impregnuojamas specialiu infiltrantu, kuris hermetiškai užsandarina danties audinių pažeidimus ir apsaugo dantį nuo išorinių pažeidimų.

Kas yra „Icon“ sistema?

Vokietijos gamintojų „DMG“ Dental“ sukurta „Icon“ sistema buvo skirta gydyti tarpdančių kariesą. Vėliau buvo pradėta naudoti ir lūpiniuose dantų paviršiuose esantiems danties audinių pažeidimams bei dėl įvairių faktorių atsiradusioms dėmėms šalinti.  Šiuo metu tai yra pažangiausias metodas nedidelių emalio pažeidimų gydymui. Ši sistema vadinama mikroinvazine, nes ją naudojant nereikia gręžti ir plombuoti dantų. Tyrimai rodo, kad gydymas „Icon“ sistema yra 89 proc. veiksmingesnis už gydymą fluoro terapija!

Kada verta atlikti gydymą „Icon“ sistema?

„Icon“ sistema veiksminga, kai pažeidimas yra apėmęs emalį ir įsiskverbęs ne giliau kaip į pirmąjį dentino sluoksnį. Tokie pažeidimai žmogui nekelia skausmo, tačiau negydomi per laiką jie gali pažeisti gilesnius danties audinius. „Icon“ sistema padeda užkirsti kelią ėduoniui ankstyvoje stadijoje. Gydyti dantis „Icon“ sistema galima, kai:

 • – Ant dantų atsiranda baltos dėmelės. Jos reiškia, jog toje vietoje emalis yra pažeistas ėduonies.
 • – Dantis po išdygimo turi baltų/gelsvų dėmelių. Tai reiškia, jog dėl dantų fluorozės ar kitų priežasčių dantis natūraliai turi vietomis susilpnėjusį (mažiau mineralizuotą) emalį.
 • – Baltos dėmelės gali atsirasti po ortodontinio gydymo, nes kai kuriose vietose prasideda emalio demineralizacija. „Icon“ sistema lengvai išsprendžia šią problemą.
 • – Po dantų traumos atsiradęs danties spalvos pokytis.

Jeigu danties audiniai yra pažeisti giliau tuomet mikroinvazinio gydymo gali neužtekti, tokius pažeidimus gydant reikia gręžti ir plombuoti dantį. Todėl labai svarbu reguliariai lankytis pas gydytoją-odontologą ar burnos higienistą, kurie laiku gali pastebėti emalio mikropažeidimus ir laiku užkirsti kelią didesnėms problemoms bei išlaidoms dantų gydymui.

Kuo naudinga „Icon“ sistema?

 • – Gydymas „Icon“ sistema užkerta kelią gilesniems emalio pažeidimams, todėl dantis išlieka sveikas.
 • – „Icon“ sistema sustiprina pažeidimo vietą bei veikia kaip barjeras saugantis dantį nuo rūgščių poveikio.
 • – „Icon“ infiltrantas yra panašus į sveiką emalį, todėl gydymo metu atkuriamas natūralus danties paviršius ir spalva.
 • – Gydymas šia sistema yra visiškai neskausmingas, pacientas nejaučia diskomforto.
 • – Pašalinus dėmeles dantys atrodo estetiškiau.
 • – „Icon“ sistema galima gydyti bet kokio amžiaus pacientus, net ir vaikus.
 • – Ant infiltruotų dantų po gydymo šia sistema žymiai mažiau kaupiasi bakterinis apnašas.
 • – Procedūra trunka 30-60 min.
 • – Po gydymo nereikalinga jokia ypatinga/papildoma dantų priežiūra ar specialių burnos priežiūros priemonių naudojimas.

Rekomendacijos:

Atvykti konsultacijai, jog būtų sudarytas geriausias gydymo planas pagal esamą dantų būklės situaciją.

Mūsų pacientai

Puikiai atstatyta šypsena. Dėkoju visam CLINIC | DPC kolektyvui. 10/10 balų!

Dėkoju daktarui Simonui, pasitikėjimas savimi vėl sugrįžo. Puikus jausmas vėl šypsotis! Ačiū.

Esu CLINIC|DPC pacientė. Prieš tai pabuvojau keliose Kaune esančiuose dantų kabinetuose, bet taip buvo, kad viskas baigdavosi nesėkmingai. Likimas atvedė į CLINIC|DPC , kur radau nuostabius gydytojus ir su šypsena pasitinkantį kolektyvą. Tokios jaukios ir gerą nuotaiką tik įėjus keliančios klinikos nebuvau radusi. Ačiū Jums, gerbiamieji , kad Jūs tokie esate, kur grąžinate mums šypseną. Labai džiaugiuosi, kad gydausi pas Jus. Dėkoju gyd. Simonui, kad savo šypsena ir nuoširdumu, vedate paskui save nuostabų kolektyvą.

Komentarus ir atsiliepimus rašau išskirtinai retai. Tačiau po to, kaip šiandien buvau aptarnautas, neparašyti komentaro būtų tikra nuodėmė. Suteiktos paslaugos – „world class services” etalonas. Ačiū už punktualumą, profesionalumą ir komunikabilumą.

Naudojotės šia paslauga?

Parašykite asiliepimą