Kategorija
Klinikos naujienos
Publikuota
2021-02-01

Teleodontologija – tai galimybė rūpintis pacientais jiems nesant gydytojo kabinete. 

Nuotoliniu būdu mes galime: konsultuoti ir sudaryti gydymo planą; patikrinti išsimokėjimo galimybes; nuraminti po sudėtingų procedūrų; vesti edukacinius užsiėmimus apie burnos ir dantų priežiūrą tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Iki 2021-03-31 dovanojame Jums nuotolinę konsultaciją, kurios metu, panoraminę nuotrauką, aptarsime visus Jums rūpimus klausimus ir sudarysime gydymo planą (kai gydymas bus atliekamas bet kurioje iš Clinic | DPC klinikų).

Nuotolinės konsultacijos metu naudinga turėti ne senesnę nei 6 mėnesių panoraminę nuotrauką, tuomet galime sudaryti gydymo planą ir į Jums rūpimus klausimus atsakyti išsamiau ir tiksliau.

Tokios konsultacijos yra naudingos, kai pacientas nori daugiau sužinoti apie procedūras, joms pasiruošti arba tiesiog sužinoti antrąją nuomonę apie gydymą. Taip pat dažnas atvejis, kai po procedūrų pacientas nelabai dėmesingai klauso, ką kalba gydytojas ir pamiršta svarbius dalykus, kuriuos gydytojas gali priminti konsultacijos metu. Be to, jos metu gali būti aptariamos geriausios burnos priežiūros priemones, metodai ar vaikų dantų priežiūra. 

Nemokamai nuotolinei konsultacijai registruokitės numeriu +370 632 00005 ar el. paštu [email protected] ir pasakykite ar parašykite specialųjį kodą – NUOTOLINĖ KONSULTACIJA.

Rūpinkitės savo sveikata nuotoliniu būdu!

Skubi pagalba

Neretai pasitaiko ūmių burnos sveikatos sutrikimų, o tada ypatingai svarbi greita reakcija ir žaibiškas problemos sprendimas. Visko suplanuoti ir numatyti gyvenime, deja, neįmanoma, todėl mielai jums padėsime ištikus traumai ar atsiradus ūmiam dantų skausmui. Laukiame jūsų skambučio ir vizito, teikiame skubią burnos gydymo pagalbą.