Kategorija
Klinikos naujienos
Publikuota
2020-05-14

Visi kartu kantriai laukėme, kuomet situacija šalyje taps tokia, kada vėl galėsime pasirūpinti Jūsų dantų sveikata. Džiaugiamės galėdami pranešti, jog nuo gegužės 18 dienos visos CLINIC | DPC klinikos atnaujina odontologinių paslaugų teikimą, laikantis papildomų saugumo reikalavimų.

Jūsų ir mūsų sveikata yra svarbiausia, todėl norime supažindinti su nauja darbo tvarka ir taisyklėmis, kurių prašysime laikytis:

 • – Kai registruosime Jus vizitui telefonu ar elektroniniu paštu užduosime keletą klausimų apie Jūsų sveikatos būklę. Vizitą patvirtinsime tik įsitikinę, kad nekarščiuojate, nekosite, nečiaudite ir nesloguojate. Jeigu būklė prieš vizitą pasikeis – BŪTINAI praneškite.

 • – Kai Jūs atvyksite į kliniką, pamatuosime kūno temperatūrą, bei prašysime sąžiningai atsakyti į anketos klausimus raštu, taip pat ją pasirašyti.

 • Pacientus, kurie yra rizikos grupėje, priimsime iki 12 val. Taip užtikrinsime, kad jaustumėtės ramiai bei galėtumėte skirti reikiamą dėmesį savo dantų sveikatai ir tęsiamo karantino metu.

 • – Prašome į kliniką atvykti ne anksčiau, kaip 10 min iki suplanuoto vizito laiko. Jeigu atvykote anksčiau – palaukti automobilyje ar lauke. Jei nepavyksta atvykti paskirtu laiku, būtinai paskambinkite ir mums apie tai praneškite.

 • – Lydintys asmenys gali atvykti tik su mažamečiais vaikais ar asmenimis, kuriems būtina pagalba. Lydintiems asmenims taip pat bus matuojama kūno temperatūra, bei prašoma užpildyti, bei pasirašyti anketą. Kitus lydinčius asmenis prašysime palaukti lauke ar automobilyje.

 • – Kai atvyksite į kliniką Jums paskirtu laiku – paskambinkite prie durų esančiu skambučiu. BŪTINAI dėvėkite medicininę kaukę.

 • – Įėję į kliniką pirmiausia dezinfekuokite rankas, užsimaukite vienkartines pirštines bei užsidėkite antbačius. Sustokite STOP ženklu pažymėtoje vietoje, CLINIC | DPC darbuotojas Jus pasitiks.

 • – Užpildysite odontologinių paslaugų teikimui reikalingus dokumentus ir Jus pakviesime į gydytojo kabinetą.

 • – Kaukę galėsite nusiimti tik tuomet, kai to paprašys gydytojas ar jo asistentas. Po procedūros kaukę vėl paprašysime užsidėti.

 • – Gydytojas Jums suteiks pačią svarbiausią informaciją, kurią turite žinoti apie atliktą procedūrą. Jei kils daugiau klausimų, į juos atsakysime ir papildomą informaciją suteiksime nuotoliniu būdu.

 • – Išėjus iš odontologo kabineto, prieikite prie registratūros zonos, suderinsime kito vizito laiką. Už paslaugas atsiskaityti galėsite grynaisiais pinigais, kortele arba bankiniu pavedimu.

 • – Išeidami dar kartą dezinfekuokite rankas, nusiaukite antbačius bei nusimaukite pirštines ir išmeskite juos į tam skirtą dėžę.

Mūsų klinikose visada buvo rūpinamasi įvairių infekcinių, virusinių ir kitų ligų prevencija, nepamiršime ir dar aktyviau tai darysime dabar, bei ateityje.  Ilgesnes pertraukas, tarp pacientų vizitų esame numatę papildomam patalpų vėdinimui, paviršių dezinfekcijai ne tik kabinetuose, bet ir registratūros bei bendro naudojimo patalpose. Dėl ilgesnių pertraukų galėsime priimti mažesnį pacientų skaičių, tad labai prašome Jūsų kantrybės, bei supratimo dėl pailgėjusių eilių ir laiko iki Jūsų vizito.

Būkime sveiki! Clinic DPC komanda

Registracija telefonu – +370 632 00005 arba [email protected]

Skubi pagalba

Neretai pasitaiko ūmių burnos sveikatos sutrikimų, o tada ypatingai svarbi greita reakcija ir žaibiškas problemos sprendimas. Visko suplanuoti ir numatyti gyvenime, deja, neįmanoma, todėl mielai jums padėsime ištikus traumai ar atsiradus ūmiam dantų skausmui. Laukiame jūsų skambučio ir vizito, teikiame skubią burnos gydymo pagalbą.