Kategorija
Klinikos naujienos
Patarimai
Publikuota
2020-03-23

Konsultacija telefonu: +370 632 00005

Dantų skausmas ir kitos problemos nesirenka palankaus laiko. Ką daryti, jei karantino metu suskaudo dantį?

Visuotinio karantino metu teikiama tik skubi  būtinoji odontologinė pagalba. Į gydytojus galite kreiptis, jei ilgiau nei keletą dienų kamuoja stiprus danties skausmas, jei reikalingas supūliavusio danties ar žandikaulio pūlinio gydymas.

Būtinoji chirurginė odontologo pagalba teikiama esant žandikaulių periostitui (pūlinio atvėrimas ir drenavimas arba ir danties šalinimas), ūmiam žandikaulių osteomielitui (burnos arba veido ir žandikaulių chirurginis gydymas), žandikaulių alveolitui (nuskausminimas, alveolės išvalymas, padengimas tvarsčiu su vaistais).

Konservatyvioji terapinio pobūdžio būtinoji pagalba teikiama esant pulpitui, kai intensyvus skausmas trunka ne valandas, o paras, ir nuskausminantys vaistai nepadeda. Tuomet gydytojas odontologas gali atverti pulpos kamerą ir uždėti vaistų. Visos kitos, planinės procedūros bus suteiktos tik po karantino.

Nors visuotinio karantino metu kitos odontologijos paslaugos neteikiamos, CLINIC|DPC gydytojai daro viską, kad nepaliktų savo pacientų nežinioje ir be būtinosios pagalbos. Susisiekti ir konsultuotis pacientai gali paskambinę į telefonu +370 632 00005 bei parašę klinikos Facebook paskyroje. Gydytojai patars, ką daryti, kokius vaistus vartoti ir kokių priemonių imtis ištikus bėdai.

Taip pat tiems, kurie planuoja didelės apimties gydymą ir turi panoraminę nuotrauką, galime nuotoliniu būdu sudaryti gydymo planą. Tai padės sutaupyti laiko, ir kai baigsis karantinas ir bus galima pradėti suplanuotą gydymą.

Skubi būtinoji pagalba teikiama Kauno, Vilniaus ir Klaipėdos klinikose.

Kaune:
I-V 9:00 – 17:00

Vilniuje:
II ir IV 10:00 – 17:00

Klaipėdoje:
I ir IV 10:00 – 17:00

Šiauliuose ir Panevėžyje:
III 10:00 – 17:00

Mažeikiuose:
II 10:00 – 17:00

Registruokitės internetu

Skubi pagalba

Neretai pasitaiko ūmių burnos sveikatos sutrikimų, o tada ypatingai svarbi greita reakcija ir žaibiškas problemos sprendimas. Visko suplanuoti ir numatyti gyvenime, deja, neįmanoma, todėl mielai jums padėsime ištikus traumai ar atsiradus ūmiam dantų skausmui. Laukiame jūsų skambučio ir vizito, teikiame skubią burnos gydymo pagalbą.