Kategorija
Klinikos naujienos
Pranešimai spaudai
Publikuota
2022-02-04

Vidurio ir Rytų Europoje investuojantis „Innova Capital Group“ alternatyvaus investavimo fondas „Innova/6 SCA SICAV-RAIF“ įsigijo trijų odontologijos paslaugų rinkoje veikiančių įmonių – Lietuvos tinklo CLINIC | DPC ir Lenkijos „Dentaurus“ bei „Medicadent“ klinikų – akcijų. Tikslas – bendradarbiaujant su žinomais gydytojais įkūrėjais sukurti pirmaujančią, nepriklausomą regioninę odontologų grupę. Iš pradžių grupę sudarė 19 klinikų, esančių Lenkijoje (6), Lietuvoje (12) ir Jungtinėje Karalystėje (1), ir ji disponuoja apie 70 odontologijos skyrių, taip pat dvi protezavimo laboratorijas. Platforma – tai unikalus medicinos ir vadybos kompetencijų, masto ir investuotojų patirties derinys, ir ji turi ambicingų augimo planų.

CLINIC | DPC yra didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Aukštas kvalifikacijas turinčių medikų komandos, vadovaujamos patyrusio specialisto ir CLINIC | DPC įkūrėjo dr. Simono Bankausko, modernios įrangos, profesionalaus požiūrio į pacientus ir plataus paslaugų spektro dėka, CLINIC | DPC sugebėjo suteikti aukščiausios kokybės odontologijos, protezavimo ir chirurgijos paslaugas daugiau nei 50 000 pacientų grupei.

Dentaurus, turinti patalpas Gdanske ir Torunėje, yra pirmaujanti odontologijos klinika Pomorskie ir Kujawsko-Pomorskie regionuose. Ji siūlo visą spektrą odontologijos paslaugų ir užima lyderio pozicijas implantologijos, protezavimo, endodontijos ir dantų chirurgijos srityse, dėka komandos, kurią subūrė ir kuriai vadovauja daktaras Jacekas Owczarczak, kompetencijos.

„Medicadent“ su savo klinikomis Poznanėje, Lubone ir Volštyne siūlo visas odontologijos paslaugas ir yra vaikų odontologijos lyderis Didžiosios Lenkijos regione. „Medicadent“ už savo reputaciją dėkinga dr. Monikos Gawlas ir dr. Jaceko Lorycho sukurtai komandai.

Visi Grupei priklausantys subjektai savo unikalią kokybę patvirtino demonstruodami didelį atsparumą neigiamiems išorės veiksniams ir sunkumams, susijusiems su COVID-19 pandemija.

Grupė, taikydama išskirtinių medikų komandų ir jų lyderių patirtį, masto ekonomiją, valdymo kompetenciją ir geriausią veiklos praktiką iš Vakarų Europos ir VRE rinkų, pasiūlys pacientams naują kokybę, unikalias medicinos personalo tobulėjimo galimybes ir patrauklią alternatyvą daugeliui odontologijos klinikų savininkų. Pagrindinis tolesnio augimo veiksnys bus pasirinktiniai papildomų odontologijos verslų įsigijimai ir naujų vietų atidarymas. Šiuo metu vyksta pažangūs darbai siekiant atidaryti dvi naujas vietas, o apie kitus subjektus, kurie prisijungs prie grupės, bus paskelbta 2022 metų 2 ketvirtį.

„VRE odontologijos paslaugų rinka tebėra labai susiskaidžiusi, o atskiri veikėjai dažnai neišnaudoja viso savo potencialo. Todėl labai džiaugiamės, kad pritraukėme žinomus šios srities lyderius sukurti klinikų grupę, apjungiančią stiprią vietos poziciją, reputaciją ir nepriklausomybę su profesionaliomis centrinės pagalbos paslaugomis.  Personalo kompetencijos ir patirtis, pacientų santykiai ir pasitikėjimas, kartu su medicinos organizacijų kūrimo patirties turinčios komandos žiniomis ir profesionalia pagalba leis subjektams vystytis dar sparčiau. Jie išplės paslaugų portfelį, suteiks pacientams lengvesnę prieigą prie aukščiausios kokybės odontologinės priežiūros paslaugų, bus patraukli darbo vieta odontologijos specialistams. Klinikoms bus naudinga pagalba sprendžiant su odontologijos verslo valdymu susijusius iššūkius. Kviečiame visas pirmaujančias odontologijos klinikas susisiekti su mumis ir bendradarbiauti“, – sakė „Innova Capital“ vardu už sandorį atsakingas generalinis direktorius Tobiasz Jankowski.

„Tai puiki galimybė dalyvauti dideliame odontologijos paslaugų rinkos pokytyje Baltijos šalyse ir VRE regione. Smagu dirbti su geriausiais odontologijos ir verslo specialistais“, – komentavo CLINIC | DPC įkūrėjas ir vadovaujantis gydytojas Simonas Bankauskas.

Apie Innova Capital

„Innova Capital“ yra nepriklausoma privataus kapitalo įmonė, veikianti Vidurio ir Rytų Europoje nuo 1994 m. Iki šiol „Innova Capital“ investavo beveik 1 milijardą eurų į beveik 60 įmonių, esančių 10 regiono šalių. Lenkijos privataus kapitalo asociacija (PSIK) „Innovą“ taip pat paskelbė „Metų valdymo įmone 2020“.

Skubi pagalba

Neretai pasitaiko ūmių burnos sveikatos sutrikimų, o tada ypatingai svarbi greita reakcija ir žaibiškas problemos sprendimas. Visko suplanuoti ir numatyti gyvenime, deja, neįmanoma, todėl mielai jums padėsime ištikus traumai ar atsiradus ūmiam dantų skausmui. Laukiame jūsų skambučio ir vizito, teikiame skubią burnos gydymo pagalbą.