Kategorija
Pranešimai spaudai
Publikuota
2023-11-28

Be baimės plačiai nusišypsoti ar atsikąsti maisto daugeliui iš mūsų – savaime suprantamas dalykas. Tačiau žmonėms, kurie yra netekę keleto ar visų dantų, tai gali būti tik tolima svajonė. Odontologijos klinikų tinklo CLINIC | DPC įkūrėjas gydytojas-odontologas Simonas Bankauskas tvirtai įsitikinęs, kad „jeigu negalėsime atsipalaiduoti dėl savo šypsenos, tuomet niekada nesijausime visaverčiais“. Nors skamba neįtikėtinai, tačiau yra būdų, leidžiančių atkurti sveiką ir gražią šypseną vos per vieną dieną, netgi jei tokia negalėjote džiaugtis jau daugelį metų.

Net vieno danties trūkumas gali tapti problema

Ką darytumėte netekę priekinio danties? Tikriausiai, kuo skubiau kreiptumėtės į odontologą, kad greičiau jį atkurtų. Pirmiausia – dėl išvaizdos. Tačiau netekę kurio nors krūminio danties per daug neskubate vietoj jo įstatyti naujo, nes juk nesimato, o kramtyti irgi galite. Odontologai įspėja: dantų trūkumas – nėra tik estetinė problema, nes uždelsus gali tapti rimta sveikatos problema ir nemažu psichologiniu išbandymu. Netekus vieno ar dalies dantų, rimtesnės problemos neatsiranda per mėnesį ar metus, tačiau po penkerių metų prasideda radikali žandikaulio atrofija, dėl kurios vėliau darosi sudėtingesnė implantacijos procedūra. Į trūkstamo danties vietą pamažu ima svirti greta esantys dantys. Uždelsus atkurti trūkstamą dantį iškritusiojo vietoje, vėliau teks tiesinti pasvirusius gretimus dantis. Tokia procedūra užtruks ilgiau ir bus brangesnė.

Šiuolaikinė odontologija leidžia išspręsti prarastų dantų problemas daug paprasčiau ir greičiau. Vienmomentė implantacija tai vieno danties atkūrimas vos per vieną dieną. Į ką tik pašalinto danties šaknies vietą sriegiamas implantas ir ant jo iš karto tvirtinamas laikinasis dantis. „Laikinojo danties išvaizda ir funkcijos nesiskiria nuo nuolatinio – gražiai atrodo, o po kelių mėnesių laikinasis dantis pakeičiamas nuolatiniu”, – sako gydytojas S. Bankauskas.

 „Visi ant keturių“ – pilnavertiško gyvenimo sugrąžinimas per 24 valandas

Implantuojantis gydytojas vienas pirmųjų Lietuvoje ėmė taikyti „visi ant keturių“ metodą. „Tai gydymo metodas, kurį pasitelkiant viso žandikaulio dantys atkuriami vos ant keturių implantų. Ši unikali gydymo metodika yra itin populiari visame pasaulyje, įskaitant ir Lietuvą. Toks gydymo būdas, kurio metu paprastai pasitelkiami pasaulyje lyderiaujantys Nobel Biocare implantai, gali išgelbėti pacientus, kuriems ligi šiol tradiciškai buvo taikomi nepatogūs išimami protezai. Ši gydymo metodika itin patikima, nes ilgalaikių tyrimų duomenimis, sėkmingų procedūrų skaičius siekia apie 98  procentų.

„Visi ant keturių“ ne tik padeda išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų, bet ir neįtikėtinai sutrumpina gydymo laiką – kitą ar net tą pačią dieną po implantų įsriegimo pacientui prisukamas laikinas, neišimamas, tačiau stabilus dantų protezas, o pasibaigus gijimo laikotarpiui tvirtinami nuolatiniai dantys, kurie gali tarnauti visą likusį gyvenimą.

Ši moderni implantavimo metodika visuomet yra individualiai pritaikoma kiekvienam pacientui. S. Bankausko teigimu, „Svarbiausia, prieš sudarant gydymo planą pažinti savo pacientą, atsižvelgti į jo poreikius, lūkesčius, bendrą sveikatos būklę. Taip sukuriamas individualus gydymo planas, kuris lemia efektyvumą“.

Vardindamas „visi ant keturių“ metodo privalumus, gydytojas pabrėžia, kad ant implantų pritvirtinti protezai visiškai prilygsta natūraliems dantims – yra stabilūs, pilnai atkuria prarastą kramtymo funkciją ir atrodo natūraliai, tikroviškai.

Specialūs pasiūlymai dantų implantacijai

Netekus vieno ar kelių dantų – pilnas danties atstatymas – TIK 1299 eur.

Į pasiūlymą įskaičiuota – Švedijos gamintojo Nobel Biocare implantas su cirkonio vainikėliu (naudojant standartinę atramą), nemokamas laikinas vainikėlis arba gijimo galvutė bei atspaudai.

Vieno žandikaulio dantų lanko atkūrimas „Visi ant 4” metodu – TIK 4399 eur.

Į pasiūlymą įskaičiuota – neišimamas dantų protezų laikinas tiltas ant keturių Švedijos gamintojo Nobel Biocare implantų.

DOVANA – nemokama konsultacija ir panoraminė nuotrauka, kai gydymas atliekamas bet kurioje iš CLINIC | DPC klinikų.

Pasiūlymas galioja iki 2024 m. sausio 31 d.

Daugiau informacijos rasite svetainėje www.clinicdpc.lt, tel. +370 632 00005 arba el.paštu [email protected].

Kodėl verta rinktis CLINIC | DPC

CLINIC | DPC savo veiklą vykdo jau 14 metų ir per šį laiką klinikoje dirbantys specialistai padovanojo šypsenas daugiau nei 73 tūkstančiams pacientų. Per visą veiklos laikotarpį buvo atlikta daugiau nei 35 tūkstančiai implantacijų, todėl klinikose dirbantys gydytojai turi sukaupę itin didelį žinių bagažą.

CLINIC | DPC pacientai gali būti užtikrinti dėl aukščiausios naudojamų implantų kokybės. Klinika bendradarbiauja su „Nobel Biocare Holding AG“ – dantų implantavimo pradininke, pasaulio implantavimo ir estetinės odontologijos rinkos lydere, kuri savo gaminamiems dantų implantams suteikia viso gyvenimo garantiją.

Suprasdami, kad dantų gydymas gali tapti nemenku finansiniu iššūkiu, suteikiame galimybę CLINIC | DPC paslaugas įsigyti ir išsimokėtinai. Pacientams siūlomos itin geros mūsų partnerių „SB Lizingas“ sąlygos – pirmi 12 mėnesių be jokio pabrangimo.

Skubi pagalba

Neretai pasitaiko ūmių burnos sveikatos sutrikimų, o tada ypatingai svarbi greita reakcija ir žaibiškas problemos sprendimas. Visko suplanuoti ir numatyti gyvenime, deja, neįmanoma, todėl mielai jums padėsime ištikus traumai ar atsiradus ūmiam dantų skausmui. Laukiame jūsų skambučio ir vizito, teikiame skubią burnos gydymo pagalbą.