Dantų balinimas ir kapos

Ilgainiui dantys patamsėja ir nusidažo nuo kavos, arbatos, raudono vyno ar kitų maisto produktų, žalingų įpročių bei senėjimo proceso. CLINIC | DPC gali jums pasiūlyti naujos kartos efektyvią ir saugią profesionalią dantų balinimo sistemą, kurios dėka dantys gali išbalti net iki 8 atspalvių, vos per vieną apsilankymą pas gydytoją. Philips ZOOM White Speed sistema užtikrina veiksmingą ir saugų balinimo būdą bei ilgalaikius rezultatus net ir su mažesnės koncentracijos balinimo geliu. Šios procedūros  išskirtinis privalumas tas, jog po procedūros nepajusite jokio padidėjusio dantų jautrumo. Daugiau informacijos apie šią balinimo sistemą ir procedūros etapus galite pasiskaityti čia.

Balinimas kapomis namuose

Pageidaujantiems dantis balinti namuose mūsų klinikoje bus nuimti viršutinio ir apatinio žandikaulio atspaudai, pagal kuriuos bus pagamintos individualios balinimo kapos. Šias kapas kito vizito metu atiduosime kartu su balinimo geliu ir išsamia naudojimo instrukcija.

CLINIC | DPC klinikoje jums bus nuimti viršutinio ir apatinio žandikaulio atspaudai (tai užtruks vos 10-15 min.), dantų technikų laboratorijoje pagal šiuos atspaudus bus pagamintos individualios balinimo kapos. Šias kapas kito vizito metu gydytojai odontologai atiduos kartu su balinimo geliu.

Pirminis balinimas kapomis rekomenduojamas 2 savaites kasdien po 1,5 -3 val. Gydytojas parodys, kaip naudoti balinimo gelį bei patars, kokią priemonę naudoti atsiradus dantų jautrumui. Skaidrios kapos yra užpildomos balinimo geliu ir dedamos ant dantų, dėl savo permatomumo jos praktiškai nepastebimos, tad galėsite drąsiai šypsotis bei bendrauti su žmonėmis. Rezultatas matomas jau po dviejų savaičių!

Po dantų balinimo procedūros dantys tampa balti. Prieš atliekant dantų balinimą būtinai reikėtų pasikonsultuoti su odontologu, kuris patikrins, ar nėra kariozinių dantų, ar nereikia atlikti profesionalios burnos higienos, kad balinimo procedūra būtų tikrai efektyvi ir veiksminga. Jums patars, kokia dantų balinimo procedūra Jums būtų saugiausia ir veiksmingiausia.

Apsauginės ir sporto kapos
Burnos ertmės traumų apsauga yra labai svarbi daugelyje gyvenimiškų situacijų, tiek vaikams žaidžiant kieme, tiek sportininkams treniruočių aikštelėje. CLINIC | DPC laboratorijoje yra kapų gamybos technologija, kuri pagal individualų dantų atspaudą gali pagaminti apsaugines kapas. Individualios apsauginės kapos gerai apsaugo dantis ir minkštuosius audinius nuo galimų sužalojimų. Kapos yra patogios ir nesukelia diskomforto jausmo. Todėl sumažinti atsitiktinių nelaimių galimus padarinius burnos ertmėje tampa daug paprasčiau. Kiekvienam užsisakiusiam apsauginę kapą galime pasiūlyti norimą dizainą ir spalvas. Laboratorijoje yra galimybė pagaminti įvairių storių kapas, taip galėsite išsirinkti patogiausią variantą, atitinkantį jūsų poreikius. Kvalifikuotų dantų technikų dėka galite turėti individualiai kiekvieno žandikauliui pagamintą kapą.
Svarbiausia, kad jums  prireiks tik vienos konsultacijos, kad galėtume įvertinti dantų ir burnos būklę. Kartu su specialistu išsirinksite jūsų pageidavimus atitinkantį ir rezultatyviausią balinimo būdą.
CLINIC | DPC centruose medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromis medlizingas sąlygomis pirmi 12 mėn. be jokio pabrangimo*!