Kategorija
Klinikos naujienos
Publikuota
2022-11-03

Visus pacientus norime informuoti, kad šiais metais Seime buvo priimtas Lietuvos Respublikos atsiskaitymų grynaisiais pinigais ribojimo įstatymas, kuriuo nutarta nuo šių metų lapkričio 1 d. apriboti didesnius tarpusavio atsiskaitymus ir kitus mokėjimus pagal sandorius grynaisiais pinigais. Pagal priimtą įstatymą, tiek įmonėms, tiek gyventojams bus ribojama atsiskaityti grynųjų pinigų sumomis, viršijančiomis 5 tūkst. eurų. Daugiau informacijos apie pasikeitimus galite rasti čia: https://www.vmi.lt/evmi/atsiskaitymas-grynaisiais-pinigais

Daugeliui pacientų, kurie į mūsų klinikas atvyksta dėl lengvesnių burnos ir dantenų problemų, šis įstatymo pakeitimas nesukels didesnių sunkumų, tačiau tiems, kurie planuoja sudėtingus ir ilgalaikius gydymus, bet nesinaudoja atsiskaitymo kortelėmis ar internetine bankininkyste, gali kilti nepatogumų. Dėl šios priežasties (ypač jei bus taikomas sudėtingas ir daug kaštų reikalaujantis gydymas), atvykus į kliniką įsitikinkite, kad su savimi turite atsiskaitymo kortelę su reikiamos sumos limitu arba galimybę atsiskaityti bankiniu pavedimu.

Skubi pagalba

Neretai pasitaiko ūmių burnos sveikatos sutrikimų, o tada ypatingai svarbi greita reakcija ir žaibiškas problemos sprendimas. Visko suplanuoti ir numatyti gyvenime, deja, neįmanoma, todėl mielai jums padėsime ištikus traumai ar atsiradus ūmiam dantų skausmui. Laukiame jūsų skambučio ir vizito, teikiame skubią burnos gydymo pagalbą.