Kategorija
Patarimai
Publikuota
2018-05-26

Atsisiųskite Rekomendacijas po danties rovimo!

1. Po atliktos procedūros 3-4 val. nieko nevalgykite, tą dieną venkite karšto maisto ir gėrimų. Patartina pirmas 24 val. valgyti minkštą maistą.

2. Tą pačią dieną po danties rovimo venkite burnos skalavimo. Kitą dieną burną skalaukite po kiekvieno valgio, tai darykite su jums gydytojo odontologo rekomenduojamu dezinfekuojančiu skalavimo skysčiu.

3. Nelieskite žaizdos pirštais ir liežuviu.

4. Jeigu kraujavimas nesustoja, praėjus 4-8 val. po danties rovimo ant žaizdos uždėkite švarų tamponėlį ir sukandę palaikykite apie 1 val. Taip pat į rankšluostį suvyniotu ledu galima šaldyti žandą (laikykite toje vietoje, kurioje buvo atliekama procedūra.

5. Venkite dirbti sunkų fizinį darbą, nevartokite alkoholinių gėrimų, venkite buvimo karštoje aplinkoje (pliažas, pirtis).

6. Švelniai, netraumuodami dantų ir žaizdos, dantis valykite rekomenduojama dantų pasta. Svarbu, kad naudotumėte minkštą dantų šepetėlį.

Skubi pagalba

Neretai pasitaiko ūmių burnos sveikatos sutrikimų, o tada ypatingai svarbi greita reakcija ir žaibiškas problemos sprendimas. Visko suplanuoti ir numatyti gyvenime, deja, neįmanoma, todėl mielai jums padėsime ištikus traumai ar atsiradus ūmiam dantų skausmui. Laukiame jūsų skambučio ir vizito, teikiame skubią burnos gydymo pagalbą.