Kategorija
Klinikos naujienos
Publikuota
2020-01-24

Didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje CLINIC | DPC minėdamas savo dešimtmetį tęsia socialinį projektą „Kiekviena šypsena turi istoriją“. Dešimt laimingųjų projekto dalyvių šiandien žengia pirmą žingsnį sveikos ir gražios šypsenos link. Susipažinimo su dalyviais renginyje klinikų tinklo direktorė Irma Kvedarienė pasveikino susirinkusius. „Sveika ir graži šypsena suteikia pasitikėjimo savimi, todėl tikiuosi, kad tai bus daugiau, nei tik išoriniai pasikeitimai. Gal vienam tai bus naujos, pilnos ryžto ir veržlumo istorijos pradžia. Kitam – įveiktų iššūkių vainikavimas, tarsi gyvenimo dovana už patirtus išbandymus. Istorijos žmonių, kuriems dovanosime šypsenas, yra ypatingos.

Bet vienas dalykas vienija – drąsa ir noras pakeisti savo gyvenimą bei savijautą į gerą. Juk taip dažnai norime, svajojame, tačiau nesiryžtame. Šie žmonės patikėjo savo sėkme. Labai džiaugiamės galėdami sukurti jums netikėtą šventinį stebuklą. Svarbiausia, ko noriu palinkėti dalyviams – pasitikėti mūsų gydytojais bei pažangiausiomis technologijomis. Jūsų laukia įdomi kelionė, kurios pabaigoje, tikiu, nenorėsite nustoti šypsotis“, – sakė klinikų tinklo direktorė.

Vienas iš projekto dalyvių – Ernestas – gimė be kairės rankos. Vyro tai nesustabdė nuo sporto – jis tapo paratriatlonininku, Lietuvos sprinto rungčių čempionu. Ernestas – vienintelis atletas, besirengiantis atstovauti Lietuvai 2020 m. Tokijo paralimpinėse žaidynėse, triatlono rungtyje. Dėl įtempto treniruočių grafiko savo svajonę besivejantis sportininkas atsisakė darbo.

Nors Ernestas fizine jėga nurungtų ne vieną, jo silpnoji vieta – dantys. Nuo 18 vyras pradėjo netekti viršutinio žandikaulio dantų. Šiuo metu nešioja plokštelę ir maždaug kas metus praranda po vieną dantį. CLINIC | DPC naujos šypsenos projektas sprinto čempionui taps tikru sprintu į naują gyvenimą, pilną pasitikėjimo savimi.

Bene jautriausia istorija – Ievos, kurios šypseną sugrąžinime Jurbarke. Jauna, žavi moteris būdama nėščia sužinojo, jog serga aktyvios formos krūties vėžiu. Viso nėštumo metu Ievai taikyta aktyvi chemoterapija, tačiau pavyko pagimdyti sveiką berniuką. Tačiau drąsi ir stipri trijų vaikų mama nenustoja šypsotis. CLINIC | DPC specialistai pasirūpins, kad tai ji galėtų daryti tobula šypsena.

Utenoje gyvenanti Audronė šiandien taip pat pradeda savo kelionę naujos šypsenos link. „Dalyvauti Jūsų projekte būtų tolygu naujiems sparnams – naujam gražesniam gyvenimui“, – projekto organizatoriams rašė moteris. Audronės dantys nuo vaikystės buvo labai silpni, juos dar labiau susilpnino gausiai vartoti antibiotikai, todėl dabar sudėtinga net kramtyti maistą, dantenos stipriai kraujuoja, gėda šypsotis. Moteris sako, jog svajonės pagaliau susitvarkyti dantis ji laukė 20 metų, kol CLINIC | DPC jai pranešė, jog Kalėdos atneš po eglute naują šypseną.

Projekto dalyviui raseiniškiui Stasiui naują šypseną padovanoti sumanė keturi jo vaikai. „Tėtis sau nelabai ką skirdavo, daugiau atiduodavo mums, o dantys gedo, krito, bet tvarkomi nebuvo“, – rašė Stasio dukra. Dabar keturių vaikų tėvas galės puoštis gražia šypsena per vasarą vyksiančias vyriausios dukters vestuves.

„Šie ir dar šeši Kalėdiniai stebuklai nebūtų įmanomi be CLINIC| DPC pacientų. 1 proc. nuo jiems suteiktų paslaugų sumos buvo skiriamas naujoms šypsenoms sukurti.“ – sako klinikų tinklo įkūrėjas ir vyriausiasis gydytojas Simonas Bankauskas. Klinikų tinklas dėkoja ir visiems kitiems prisidėjusiems prie projekto – portalui Lrytas.lt, implantų gamintojui Nobel Biocare, oficialiam K line skaidrių ortodontinių kapų atstovui Pabaltijo šalyse bei UAB Analizė, prekiaujančiai odontologinėmis ir medicininėmis prekėmis .

Skubi pagalba

Neretai pasitaiko ūmių burnos sveikatos sutrikimų, o tada ypatingai svarbi greita reakcija ir žaibiškas problemos sprendimas. Visko suplanuoti ir numatyti gyvenime, deja, neįmanoma, todėl mielai jums padėsime ištikus traumai ar atsiradus ūmiam dantų skausmui. Laukiame jūsų skambučio ir vizito, teikiame skubią burnos gydymo pagalbą.