Kada taikomas ortodontinis gydymas?

Ortodontinis gydymas taikomas, kai paciento dantys yra kreivi, susiformavęs blogas sąkandis ar erzina dideli tarpai tarp dantų. Ortodontinis gydymas – ne tik estetiniam vaizdui. Kai kuriais atvejais jis padeda sėkmingai atkurti sutrikusias kalbos, rijimo ir kramtymo funkcijas bei išvengti įvairių negalavimų ateityje.

Kas yra ortodontinis gydymas tiesinamosiomis kapomis?

Gydymas dantų tiesinamosiomis kapomis – tai modernus, patogus ir efektyvus dantų tiesinimo sprendimas. Pačios kapos – tai beveik nematomi nuimami ortodontiniai prietaisai, pagaminti iš minkšto ir skaidraus medicininio plastiko. Kapos skirtos tiesinti dantis bei gydyti netaisyklingą sąkandį efektyviai, patogiai ir neskausmingai. Švelniai spausdamos, jos stumia dantis į iš anksto suplanuotą norimą padėtį. Tam, kad dantys nuolatos judėtų tikslo link, pacientai turi keisti kapas naujomis, įprastai kas dvi savaites.

Tiesinamųjų kapų privalumai:

– Kapos yra vos pastebimos, todėl suaugusiesiems jas negėda nešioti.

– Kapas nešioti patogu. Jos nesukelia skausmo, nedirgina dantenų, nebraižo skruostų ir lūpų.

– Gydymas kapomis dažniausiai būna trumpesnis ir reikalauja mažiau apsilankymų pas gydytoją.

– Kai reikia, pavyzdžiui, ypatingomis progomis, kapas pacientas gali nusiimti.

– Žmonės, nešiojantys kapas, neprivalo keisti savo kasdienių įpročių. Jie gali valgyti mėgstamą maistą ir sportuoti kaip įprasta.

– Dantų tiesinimas kapomis neapsunkina bendros burnos higienos.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiekvienas gydymo atvejis yra unikalus ir priklausys nuo Jūsų esamos dantų ir sąkandžio situacijos. Vizito metu gydytojas įvertins, kiek truks Jūsų gydymas, laikantis atitinkamų gydymo nurodymų. Paprastai pacientai kapas nešioja nuo 8 iki 20 mėnesių.
Gydymui kapomis amžiaus ribų nėra. Džiaugtis sveika ir gražia šypsena gali visi suaugusieji ir jaunuoliai, kuriems sudygę nuolatiniai dantys.
Dėl skirtingos kainodaros gydymas kapomis gali atrodyti brangesnis už gydymą breketais, tačiau tai nebūtinai bus tiesa. Gydantis breketais dažniausiai mokėsite tik už pirminį breketų tvirtinimą, o visi pakartotiniai apsilankymai ir breketų nuėmimas Jums kainuos papildomai. Taigi, galutinę gydymo breketais kainą galėsite pasiskaičiuoti tik baigę gydymą. Už dantų tiesinimą kapomis įprasta mokėti visą sumą iš karto, kadangi gydytojas gali tiksliai numatyti gydymo kapomis eigą, trukmę ir kainą.
Gydymas galimas, tačiau reikalingas individualus situacijos įvertinimas. Kitu atveju – rekomenduojamas ortognatinis gydymas nešiojant dantų breketus.

Kokios paslaugų kainos?

Kiekvieno žmogaus atvejis yra skirtingas, tad kainą nustatome tik gerai išanalizavę paciento problemą.rnrnSusisiekite su mumis, kad galėtume nustatyti Jums tinkamiausią kainą.
Teirautis kainos

Finansavimas

Mūsų paslaugas galite įsigyti išsimokėtinai. Su SB lizingu pirmi 12 mėnesių be pabrangimo.
Sužinokite apie sąlygas

Mūsų pacientai

Puikiai atstatyta šypsena. Dėkoju visam CLINIC | DPC kolektyvui. 10/10 balų!

Dėkoju daktarui Simonui, pasitikėjimas savimi vėl sugrįžo. Puikus jausmas vėl šypsotis! Ačiū.

Esu CLINIC|DPC pacientė. Prieš tai pabuvojau keliose Kaune esančiuose dantų kabinetuose, bet taip buvo, kad viskas baigdavosi nesėkmingai. Likimas atvedė į CLINIC|DPC , kur radau nuostabius gydytojus ir su šypsena pasitinkantį kolektyvą. Tokios jaukios ir gerą nuotaiką tik įėjus keliančios klinikos nebuvau radusi. Ačiū Jums, gerbiamieji , kad Jūs tokie esate, kur grąžinate mums šypseną. Labai džiaugiuosi, kad gydausi pas Jus. Dėkoju gyd. Simonui, kad savo šypsena ir nuoširdumu, vedate paskui save nuostabų kolektyvą.

Išskirtinis dėmesys pacientui. Profesionalus aptarnavimas. Visa reikiama informacija ir psichologinis palaikymas. Ačiū labai!!!

Naudojotės šia paslauga?

Parašykite asiliepimą