Kategorija
Publikuota
2022-04-19

Pacientams, turintiems teisę dantis protezuoti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis, visose CLINIC | DPC klinikose iki 2022 metų birželio 30 d. išimami dantų protezai bus gaminami be papildomos priemokos.

Kas turi teisę į PSDF biudžeto lėšomis kompensuojamą dantų protezavimą?

  • Pensininkai;
  • Vaikai iki 18 metų;
  • Nedarbingi arba iš dalies darbingi asmenys;
  • Asmenys po onkologinių veido, burnos ir žandikaulių ligų.

Ką daryti, jeigu noriu gauti protezavimo kompensaciją?

Odontologijos klinikų tinklas CLINIC | DPC yra sudaręs sutartį su TLK, todėl norėdami gauti protezavimo paslaugas galite kreiptis į bet kuriame mieste esančią mūsų kliniką. Mūsų specialistai įvertins jūsų dantų būklę, bei patikrins, ar asmeniui gali būti teikiamos kompensuojamos dantų protezavimo paslaugos.

  Ar taikomi kokie nors papildomi mokesčiai ar įmokos?

Pirmo vizito metu gydytojas odontologas konsultuos nemokamai. Svarbu paminėti, kad pirmos apžiūros metu reikės sumokėti 10 eurų mokestį už apžiūros metu naudojamų priemonių rinkinį. Taip pat pacientui, kuris atvyksta į kliniką be siuntimo dėl protezavimo kompensacijos, bus taikomas vienkartinis simbolinis 1 euro mokestis, už siuntimo duomenų įvedimą į sistemą. Jei siuntimą turite, mokesčio mokėti nereikia.

Ką reikia žinoti, norint pradėti gydymą mūsų klinikose?

Protezų kompensaciją norintys gauti asmenys tiesiog turėtų paskambinti klinikos telefonu +370 632 00 005 ir registruotis pas gydytoją konsultacijai.

Pasiūlymas galioja iki 2022 06 30.