Kategorija
Istorijos
Klinikos naujienos
Pranešimai spaudai
Publikuota
2022-07-01

Dar viena CLINIC|DPC projekto „Kiekviena šypsena turi istoriją“ dalyvė džiaugiasi gražiais ir sveikais dantimis. Maža to, pasikeitusi išvaizda ne tik suteikė moteriai pasitikėjimo savimi, bet ir padėjo gauti svajonių darbą.

Mažeikiškė Lina – 33 metų išsiskyrusi dviejų vaikučių mama. Dabar Lina dirba projektų vadove, tačiau dar neseniai moteris neturėjo darbo, vargo finansiškai ir retai rasdavo progų bei drąsos šypsotis.

„Gyvenome pas mano mamą, neturėjome pinigų. Rūpinausi, kad vaikai būtų pavalgę ir išleisti į mokyklą, darželį. Apie dantų tvarkymą nebuvo net minties. O problemų buvo daug“, – atvirauja moteris.

Gydytoja-odontologė Edita Baliukevičienė sako, kad Linos laiškas sujaudino CLINIC|DPC kolektyvą. „Linos gyvenimas nebuvo lengvas. Ji anksti neteko tėvo, matė, kaip vargo jos mama, todėl savo vaikams norėjo suteikti geriausią gyvenimą, kokį tik galėjo duoti. Įvairiapusiškus jausmus mums sukėlė Linos sūnaus pasakyti žodžiai, kad jam gėda dėl mamos šypsenos, bet taip pat liūdna, kad mama taip retai šypsosi. Išgirdus tokius žodžius susimąstome, kiek iš tikrųjų gali reikšti šypsena. Džiaugiamės galėdami sugrąžinti Linai pasitikėjimą savimi ir norą vėl plačiai šypsotis vaikams bei aplinkiniams“, – sako gydytoja.

Lina prisipažino tvarkyti dantų ėjusi su baime. „Turbūt kaip ir visi, paniškai bijojau dantistų. Bet vos atėjus kolektyvas pasitikdavo su šypsena, papasakodavo, ką šiandien darysim, nuramindavo. Išeidavau visuomet besišypsanti ir laiminga“, – sako moteris.

Nauji dantys pakeitė jos gyvenimą neatpažįstamai – moteris ne tik pradėjo pasitikėti savimi, bet ir gavo ilgai ieškotą darbą.

„Pasikeitė daug kas – tapau savimi pasitikinti, jaučiuosi laiminga, graži, galiu drąsiai šypsotis. Šito projekto dėka net darbą gavau. Esu labai dėkinga CLINIC|DPC klinikai. Mano vaikai taip pat dėkingi, kad mama gali drąsiai ir plačiai šypsotis bei džiuginti visus gražia šypsena“.

Gydytoja įspėja laiku keisti plombas

Linai buvo pašalinti trys ir užplombuoti 7 ėduonies pažeisti dantys. Implantuojantis gydytojas Simonas Bankauskas įsriegė tris Nobel Biocare firmos implantus. Taip pat atliktas kaulo priauginimas, sinuso pakėlimas langeliu bei alveolinio kaulo rekonstrukcija. Prieš nuolatinį protezavimą burnos higienistė Monika Skurvydienė atliko profesionalią burnos higieną bei dantų balinimą Philips Zoom sistema.  Gydytoja-odontologė Edita Baliukevičienė atliko nuolatinį protezavimą cirkonio keramikos vainikėliais bei tiltais ant implantų ir pacientės dantų.

Gudytoja-odontologė E. Baliukevičienė atkreipia dėmesį, jog kaip ir daugumos žmonių, Linos senos dantų plombos buvo apleistos. „Kartą atlikę plombavimą dažnai nebesirūpiname to danties sveikata, kol jis nesuskausta. Tai – didelė klaida, galinti brangiai kainuoti. Senas plombas būtina keisti, nes jose susidaro mikrotarpai, kurie atveria kelią bakterijoms patekti į dantį ir jį toliau gadinti po plomba“, – įspėja daktarė.

CLINIC | DPC specialistai galėjo padovanoti Linai naują šypseną tik savo pacientų ir rėmėjų dėka. 1 proc. nuo pacientams suteiktų paslaugų sumos skiriamas naujoms šypsenoms sukurti. Taip pat gydytojai ir projekto dalyviai taria ačiū portalui Lrytas.lt, implantų gamintojui Nobel Biocare, oficialiam K line skaidrių ortodontinių kapų atstovui Pabaltijo šalyse bei UAB Analizė, prekiaujančiai odontologinėmis ir medicininėmis prekėmis.

Prieš
Po

Skubi pagalba

Neretai pasitaiko ūmių burnos sveikatos sutrikimų, o tada ypatingai svarbi greita reakcija ir žaibiškas problemos sprendimas. Visko suplanuoti ir numatyti gyvenime, deja, neįmanoma, todėl mielai jums padėsime ištikus traumai ar atsiradus ūmiam dantų skausmui. Laukiame jūsų skambučio ir vizito, teikiame skubią burnos gydymo pagalbą.