Dalyvaukite 10-metį švenčiančios CLINIC |DPC projekte „Kiekviena šypsena turi istoriją“
2019-10-22

Kiekviena šypsena turi istoriją. Ir nors sakoma, kad visos laimingos istorijos panašios, mes žinome, kad bet kurio žmogaus kelias į laimę yra savitas. Kaip ir jo šypsena.

Dešimtasis klinikos gimtadienis įkvėpė socialiniam projektui, kurio tikslas – grąžinti šypsenas žmonėms, kuriems jų labiausiai reikia. Projekte gali dalyvauti visi asmenys, dėl įvairių priežasčių praradę galimybę džiaugtis gražiais ir sveikais dantimis. 

Kiekvienam atrinktam dalyviui bus parengtas detalus gydymo planas, parinktos reikalingos procedūros ir kokybiškai bei nemokamai suteiktos visos reikalingos paslaugos, kad žmogus vėl galėtų drąsiai šypsotis, lengvai kramtyti ir nejustų nuolatinio skausmo. Prie šio tikslo prisidės ir visi CLINIC |DPC pacientai – nuo jiems atliktų paslaugų sumos klinika 1 proc. skirs projektui įgyvendinti.

Esminis atrankos kriterijus – gera istorija. Komisija atrinks dešimt dalyvių, kurių istorijas galiausiai vainikuos gražios ir sveikos šypsenos.

Projekto etapai ir informacija kaip dalyvauti

1.Iki lapkričio 29 d. visi norintys dalyvauti projekte turi atsiųsti el. laišką su istorija adresu sypsena@clinicdpc.lt, arba užpildyti konkurso registracijos formą, esančią puslapyje www.clinicdpc.lt, arba atnešti parašytą istoriją į bet kurią CLINIC |DPC kliniką. Laiške būtina nurodyti savo ar rekomenduojamo asmens vardą, pavardę, miestą, kuriame gyvena, kontaktinį telefono numerį. Prie laiško pridėkite savo ar rekomenduojamo asmens šypsenos nuotrauką ir istoriją, kurią laimėjimas projekte galėtų pakeisti. Geriausioms istorijoms garantuojame laimingą pabaigą su gražia šypsena. Kiekviena jų taps garsia, o galbūt ryžtingiems pokyčiams įkvėps ir kitus.

2. Atsiųsdami mums savo istoriją, asmens duomenis bei savo šypsenos nuotrauką, Jūs sutinkate, kad CLINIC |DPC tvarkys Jūsų pateiktus duomenis potencialių projekto dalyvių atrinkimo tikslais iki projekto dalyviai, dalyvausiantys CLINIC |DPC socialiniame projekte, pasirašys dalyvavimo projekte sutartis. Atrankos etapui pasibaigus, neatrinktų dalyvių asmens duomenys bus sunaikinami. Atrinktų projekto dalyvių istorijos, nuotraukos ir asmens duomenys bus saugomi CLINIC |DPC pacientų duomenų bazėje dešimt metų pasibaigus projektui. Pateikdami mums kito asmens duomenis Jūs įsipareigojate informuoti rekomenduojamą asmenį apie jo asmens duomenų (vardo, pavardės, miesto, kuriame gyvena, kontaktinio telefono numerio, nuotraukos ir gyvenimo istorijos detalių) pateikimą dalyvavimui CLINIC |DPC socialiniame projekte bei socialinio projekto sąlygas.

3. Lapkričio 30 d. komisija, sudaryta iš CLINIC |DPC, UAB „Nobel Biocare“ ir naujienų portalo LRYTAS.LT atstovų, balsavimo būdu, išrinks ir paskelbs 10 laimingųjų, kurie dalyvaus pokyčių projekte. Apie tolimesnius etapus atrinkti kandidatai bus informuoti asmeniškai.

4. Sausio mėnesį pradėsime dalytis pirmosiomis atrinktų dalyvių istorijomis ir sugrąžintomis jų šypsenomis. Jas galėsite rasti mūsų socialiniuose tinkluose, internetiniame puslapyje www.clinicdpc.lt, portale www.lrytas.lt ir kituose rinkodaros kanaluose.

Kviečiame aktyviai dalyvauti socialiniame projekte „Kiekviena šypsena turi istoriją“ ir paskatinti tuos, kuriems tokie pokyčiai būtų labai reikalingi.

Registruokitės projektui:


Sutinku su projekto taisyklėmis