Vaikų dantų gydymas

Jeigu vaikas skundžiasi, kad jam skauda dantuką valgant, geriant ar net būnant ramybės būsenoje, tėveliai turėtų kuo skubiau kreiptis į gydytoją odontologą. CLINIC | DPC klinikų specialistai stengiasi susidraugauti su kiekvienu vaiku, kad mažajam atvykimas pas gydytoją nevirstų siaubu. Vaikai klinikose gali piešti ir žaisti, tad vizito laukimas tampa malonesnis. Pieninius dantukus galime papuošti spalvotomis plombomis, kurios be galo džiugina mažuosius.

Iš tiesų nemažai ne tik vaikų, bet ir suaugusių dėl įvairių priežasčių bijo gydytis dantis. Nors odontologijos klinikose visas gydymas atliekamas naudojant nuskausminamuosius vaistus, mažieji pacientai apskritai nenoriai sėda į odontologo kėdę. CLINIC | DPC odontologijos specialistai itin jautriems mažiesiems pacientams siūlo gydyti dantis naudojant bendrąją nejautrą – anesteziją. Daugiau apie klinikoje taikomą anesteziją galite pasiskaityti naujienų skiltyje.

Mažiesiems pacientams taip pat atliekamos prevencinės programos – nuolatinių dantų dengimas silantinėmis medžiagomis, kurios pasižymi fluoro jonų išsiskyrimu į dar nepilnai mineralizuotus danties audinius. Taip užkertamas kelias vystytis ėduoniui.

CLINIC | DPC centruose medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromis medlizingas sąlygomispirmi 12 mėn. be jokio pabrangimo*!