Dantų protezavimas

Dantų protezavimas – tai danties audinių atkūrimas, atliekamas esant pažeistiems, estetinį vaizdą prarandusiems dantims.

CLINIC | DPC gydytojai gali pasiūlyti platų protezavimo paslaugų spektrą. Siekdami padėti mūsų pacientams dirbame ne tik su mikro protezavimo paslaugomis, kuriomis galime atkurti nepriekaištingą dantų estetiką, bet sprendžiame itin sudėtingas problemas, kurių metu atkuriame kramtymo ar kalbos funkcijas. Kiekvienas pacientas gali rinktis gydymą pagal savo klinikinę situaciją, estetinius reikalavimus bei finansines galimybes. Pacientams yra sudaromas gydymo planas, kuriuo vadovaujamasi viso gydymo metu.

CLINIC | DPC klinikose yra teikiamos protezavimo paslaugos pacientams, kuriems gydymą kompensuoja Teritorinės ligonių kasos (TLK).

Sudėtingiausi darbai yra siunčiami atlikti į mūsų partnerių laboratoriją Švedijoje. Šiems protezams yra suteikiama 5 metų garantija.

CLINIC | DPC centruose medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromis medlizingas sąlygomispirmi 12 mėn. be jokio pabrangimo*!