Dantų ir sąkandžio koregavimas

Ortodontija – odontologijos sritis, kuri koreguoja netaisyklingą sąkandį. Kreivai išaugę dantys, netaisyklingas sąkandis yra rimta problema, kuri daro įtaką nepageidaujamam estetiniam vaizdui, taip pat tai gali padidinti dantų sugedimo ir nusidėvėjimo tikimybę. Dažniausiai gydytojų ortodontų pacientai yra paaugliai ar vaikai, tačiau ortodontinį gydymą galima taikyti ir suaugusiems.

CLINIC | DPC pacientai gali rinktis nuo standartinių, metalinių breketų iki nepastebimų, vidinių breketų. Norintiems mažiau atkreipti aplinkinių dėmesį ir vertinantiems komfortą, siūlome skaidrią breketų alternatyvą – tiesinančias kapas. Šis gydymas susideda iš permatomų, tiesinančių, išimamų kapų, kurios keičiamos kas 2 savaites į kitą kapų rinkinį. Keičiant kapas, dantys po truputį juda, tol kol jie išsitiesina iki reikiamos padėties, kurią jums nurodo gydytojas. Skaidrios tiesinančios kapos yra geriausias būdas patobulinti jūsų šypseną netrikdant kasdienio gyvenimo.

CLINIC | DPC centruose medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromis medlizingas sąlygomispirmi 12 mėn. be jokio pabrangimo*!