All on 4

„All-on-4“ metodas iš esmės keičia visą gydymo eigą, sutrumpina procedūrų laiką ir mažina sąnaudas. Šis būdas leidžia išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų.

Unikali „All-on-4®“ (išvertus iš anglų k. – „visi ant keturių“) gydymo metodika skirta daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms, kuriems iki šiol buvo tradiciškai siūlomi išimamieji protezai. Taikant šią metodiką vieno žandikaulio dantims visiškai atkurti vietoj tradiciškai sriegiamų 6-8 implantų naudojami tik 4. Šis būdas dažnai padeda išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų.

Danties implantas – tai iš titano pagaminta dirbtinė danties šaknis, kuri įsriegiama į žandikaulį, o ant jos tvirtinamas dirbtinis dantis.

Clinic DPC dantu implanto schema

Procedūros eiga. 2 dantų implantai fiksuojami priekinių dantų grupės srityje, kur paprastai kaulo kiekis implantuoti pakankamas. Kiti 2 implantai kampu įsriegiami šoninių dantų grupės srityje. Tokia procedūra garantuoja minimalų pooperacinį skausmą ir diskomfortą pacientui. Iš karto po implantacijos pritaikomi fiksuoti dantų protezai, todėl pacientas gali gyventi savo kasdienį gyvenimą.

 Clinic DPC virsutinis zandikaulis            Clinic DPC apatinis zandikaulis

Procedūros trukmė. Vieno vizito pas gydytoją metu įsriegiami implantai ir ant jų tvirtinami pirmiausia laikini, tačiau patogūs, tvirti dantys. O pasibaigus gijimo laikotarpiui pacientui uždedami nuolatiniai dantys. Dėl gydymo paprastumo faktiškai neegzistuoja amžiaus apribojimai. Kiekvienas pacientas yra individualus ir gijimo trukmė gali skirtis, todėl CLINIC | DPC specialistai padės jums ir paskirs asmeninį gydymo planą.

Kodėl verta rinktis „All-on-4“ metodą?

  • Implantai funkcionuoja kaip natūralios dantų šaknys.
  • Implantai pagaminti iš biologiškai suderintų medžiagų.
  • Tai natūralių dantų atkūrimo būdas visam gyvenimui.
  • Palaiko natūralų žandikaulio kaulą ir jį stimuliuodami apsaugo nuo tolesnio nykimo.
  • Tai stabili ir patogi atrama įvairiems dantų protezavimo sprendimams.

Dantų implantų privalumai prieš įprastas dantų plokšteles

  • Ant implantų fiksuojamas neišimamasis dantų protezas, kuris yra stabilus, nejuda kramtant, kalbant ar juokiantis, ir žmogui nereikia bijoti, kad jis bet kurią minutę iškris taip, kaip gali nutikti plokštelei.
  • Protezai ant implantų visiškai atkuria kramtymo funkciją, kuri prilygsta valgymui esant natūraliems dantims. Tokios funkcijos niekada neatliks išimamoji plokštelė, kuri valgant juda, kraiposi, dirgina gleivinę, gali pritrinti žaizdas ir nesuteikia galimybės valgyti kieto maisto.
  • Kramtant maistą dantimis, atkurtais ant implantų, kaului tenka kramtymo apkrova, dėl kurios išvengiamas jo nykimas.
  • Ant implantų tvirtinami protezai puikiai atlieka estetinę funkciją – dantys atrodo natūraliai, tikroviškai, yra stabilūs.
  • Žmogaus psichologinė būsena yra daug geresnė tuomet, kai jis yra patenkintas savo šypsena, nebijo bendrauti ir jam nereikia jaudintis dėl judančio dantų protezo. Su naujais dantimis jis gali visai pamiršti buvusias problemas.

CLINIC | DPC centruose medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromis medlizingas sąlygomispirmi 12 mėn. be jokio pabrangimo*!