Itin greitas dantų atkūrimo metodas, kai į ką tik pašalintos danties šaknies vietą sriegiamas implantas ir ant jo iš karto tvirtinamas laikinasis dantis, kuris gražiai atrodo ir žmogui iš karto atkuriama kramtymo funkcija.
Skaityti daugiau
All-on-4 gydymo metodika skirta daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms. Naudojant šią metodiką, pilnam vieno žandikaulio dantų atkūrimui vietoje tradiciškai sriegiamų 6-8 implantų, naudojami tik 4.
Skaityti daugiau
CLINIC | DPC specialistai pirmieji Lietuvoje pradėjo naudoti ilguosius skruostikaulinius implantus Zygoma. Šie implantai yra ilgesni nei įprastiniai implantai. Jie tvirtinami tankiame skruostikaulio kaule, kurio kiekis ir tankis yra tinkamas visais klinikiniais atvejais.
Skaityti daugiau
This implants is a 100% metal-free, two-piece ceramic implant solution with a cement-free internal connection, providing a unique new alternative to titanium.
Skaityti daugiau
Trefoil – vienas galimų dantų implantavimo metodų, skirtas apatinio žandikaulio dantų atkūrimui. Atliekant Trefoil, į apatinį žandikaulį sriegiami 3 implantai.
Skaityti daugiau