Burnos ir dantų chirurgija

CLINIC | DPC atliekamos plataus profilio burnos chirurginės procedūros.

Gingivektomija – tai procedūra, kurios metu dėl reikalingo gydymo ar estetinių priežasčių pašalinama dalis dantenų.

Lopo operacija yra chirurginis periodontito (parodontozės) gydymo būdas. Jos metu nuo dantų ir šaknų atkeliamas tam tikras dantenų sluoksnis, išvalomi uždegimo pažeisti audiniai, podanteniniai akmenys, atliekamas kaulo ir dantenų formavimas, siekiant pašalinti susidariusias kišenes. Po operacijos labai svarbi asmeninė burnos priežiūra ir reguliariai atliekama profesionali burnos higiena.

Klinikinis danties vainikėlio prailginimas – tai chirurginė procedūra, dažniausiai atliekama siekiant kokybiškesnio protezavimo, kai reikia atidengti daugiau sveiko danties audinio virš dantenų. Operacijos metu pakeičiamas dantenų kontūras, danties vainikėlis apgaubia daugiau sveikų danties audinių ir suteikia dantenoms natūralią formą.

Minkštųjų audinių plastika – chirurginė procedūra, kurios metu dantenos priauginamos ten, kur jų trūksta. Operacija gali būti atliekama esant dantenų recesijoms (dantų kaklelių ar šaknų apsinuoginimui) ar siekiant estetiškesnio vaizdo aplink dantų protezus ar implantus. Trūkstami audiniai gali būti paimami iš šalia esančių audinių arba gomurio. Gali būti naudojami ir dirbtiniai minkštųjų audinių pakaitalai.

Cistų šalinimas – chirurginė procedūra, kurios metu pašalinama kaule ar minkštuosiuose audiniuose susidariusi cista. Joje kaupiasi skysčiai, dažniausiai pūliai. Augdama cista ardo aplink save esančius audinius. Cistai formuojantis dažniausiai nieko nejaučiama. Tik vėliau gali būti jaučiamos kaulo deformacijos ar patinimas, gali atsiverti „skylutės“ dantenose, pro kurias skiriasi pūliai. Būtent todėl cistos dažniausiai diagnozuojamos atsitiktinai, padarius rentgeno nuotrauką dėl kitų priežasčių.

Retinuotų dantų šalinimas. Retinuoti dantys – pilnai susiformavę, bet dėl įvairių priežasčių negalintys išdygti dantys. Dažniausiai taip nutinka dėl vietos trūkumo dantų lanke, netaisyklingai dygstančių dantų ar per anksti pašalintų pieninių dantų (todėl pieninius dantis būtina gydyti, o ne šalinti!). Pilnai retinuoti dantys (visiškai nematomi burnos ertmėje) ir nesukeliantys jokių problemų gali būti paliekami. Kita vertus, palikus retinuotus dantis galimos komplikacijos: cistų, navikų susidarymas, kitų dantų susigrūdimas. Konsultacijos metu gydytojas įvertina, ar pacientui reikalingas retinuotų dantų šalinimas.

Dantų šalinimas. Atliekame atraumatinį dantų šalinimą – tai procedūra, kai dantys šalinami taip, kad nebūtų pažeisti aplink raunamą dantį esantys audiniai ir kaulas. Siūlome atraumatiškai pašalintą dantį iš karto pakeisti dantų implantu. Taip sumažėja apsilankymų pas gydytoją skaičius, patiriama mažiau streso, vieną kartą leidžiami nuskausminamieji vaistai, yra tik vienas pooperacinis laikotarpis ir pasiekiami žymiai geresni rezultatai, lyginant su vėliau atlikta implantacija.

CLINIC | DPC centruose medicinos ir sveikatinimo paslaugas galite įsigyti ypač geromis medlizingas sąlygomis pirmi 12 mėn. be jokio pabrangimo*!