Laimės receptas – paprastesnis nei manome
2018-06-14

Šiandien spauda ir internetas mirgėte mirga antraštėmis, patarimais ir taisyklėmis apie tai, ką reikia daryti, jog būtum laimingas. Skaitome pačias įvairiausias patirtis, išmėginame begalę receptų ir bandome sau pritaikyti kažkam padėjusias disciplinas, tikėdamiesi, kad tai bus ir mūsų raktas į gerovę.
Ir neretai mums tenka nusivilti: esame labai skirtingi ir vieno būdo tapti laimingesniais nėra. O ir sėkmingą gyvenimą kiekvienas supranta savaip. Tačiau yra svarbus dalykas, be  kurio laimė egzistuoti paprasčiausiai negali – tai mūsų sveikata.

Žmogus daug dirba ir stengiasi, kad galėtų gyventi geriau, tačiau neretai pamiršta svarbiausią asmenį, dėl kurio taip uoliai darbuojasi – save patį. Dažnai taip įsisukame į darbų ir iššūkių rutiną, kad neberandame laiko stabtelėti, pailsėti, atsipalaiduoti. Suprantame, kad laikas lėtinti tempą tik tada, kai organizmas ima garsiai ir aiškiai signalizuoti, jog kažkas negerai: jaučiame nerimą, išsekimą, skausmą, susiduriame su nemiga, įvairiais virškinimo sutrikimais, alergijomis, ligomis.

Svarbiausia ištrūkti iš užburto rato

„Gyvename tik vieną kartą, kodėl to nepadarius komfortiškai?“ – šypsosi CLINIC | DPC dantų priežiūros centro vyr. gydytojas Simonas Bankauskas. Gydytojas atkreipia dėmesį, kad šiuolaikinis žmogus nori turėti greitus „čia ir dabar“ rezultatus. Todėl siekdamas tikslo atiduoda visas jėgas ir net nepastebi, kaip neblėstantis nuovargis ir įvairūs lėtiniai sutrikimai tampa kasdieniais palydovais.

„Dažnai pakliuvę į alinančią rutiną, save guodžiame, kad tokią būseną išgyvena dauguma mūsų pažįstamų. Tikimės, kad pasijusime geriau, apdovanoję save atostogomis ir laukiame jų, o joms artėjant į pabaigą vėl imame jausti stresą. Tačiau nėra tokios situacijos, kurios nebūtų galima pakeisti.“ 10 klinikų Lietuvoje ir 11-tą kliniką Londone jungiančio odontologijos klinikų tinklo įkūrėjas S. Bankauskas teigia, kad nereikia laukti ypatingos progos tam, kad skirtum sau dėmesio.

Rūpinimasis savimi ir savo sveikata tikrai neprivalo užimti didžiosios dalies mūsų laiko. Neretai pakanka į savo rutiną įtraukti pačias mažiausias smulkmenas, kurios ilgainiui mums padeda atsipalaiduoti ir atitraukti mintis nuo kasdienių darbų. 20 minučių pasivaikščiojimas parke, mėgstamos muzikos klausymas, geros knygos skaitymas, rytinė mankšta ar ėjimas anksčiau miegoti – dalykai, kurie palengvina kasdienybę, nuramina mintis, padeda susikoncentruoti ir nekainuoja daug pastangų.

Dėmesys pacientų komfortui

Idėja, kad net mažos smulkmenos gali padėti pasijusti geriau vadovaujasi ir CLINIC | DPC, kurio vienas tikslų yra suteikti pacientui kuo daugiau komforto. „Paprastai, jau pats vizitas pas gydytoją odontologą kelia nemažai nerimo. Kartais laukia tik konsultacija, o mes pastebime, kad pacientas, ateina įsitempęs, jaučia stresą. Jau nekalbant apie atvejus, kai prieš akis – sudėtingos gydymo ar dantų atkūrimo procedūros.“ – Įžvalgomis dalinasi bene daugiausiai implantų Lietuvoje įsriegiantis gydytojas Simonas Bankauskas.

Tokios įtampos priežastimis dažniausiai yra įsisenėjęs požiūris ir nepagrįstos baimės. Šiuolaikinė odontologija yra stipriai pažengusi į priekį ir vietos nerimui čia jau nėra. Taigi, CLINIC | DPC darbuotojai kreipia dėmesį net į pačias mažiausias smulkmenas, kurios galėtų padėti pacientui nusiraminti ir atsipalaiduoti. Tai labai svarbu lankantis bet kurioje medicinos įstaigoje, juk žmogus čia ateina atstatyti savo sveikatą, pagerinti savijautą.

Rūpestis už klinikos ribų

Nuolat esamus sprendimus tobulinantis ir naujų būdų, pacientų gerovei ir komfortui užtikrinti, ieškantis CLINIC | DPC dantų priežiūros centras, šiandien pristato ir nemokamą transporto paslaugą. Šis pasirinkimas skirtas tiems pacientams, kuriems yra sudėtinga atvykti į kliniką dėl didelio atstumo, judėjimo sutrikimų ar panašių dalykų. Tokiais atvejais asmeninis vairuotojas atvyksta į nurodytą vietą ir atveža pacientą į kliniką, kur jį pasitinka administratorės. Po apžiūros ar procedūros vairuotojas parveža pacientą namo, o kad kelionė neprailgtų, jos metu galima pasivaišinti gėrimais tiesiai iš automobilyje įrengto šaldytuvo. Tiesa, vasaros sezono metu, jame galima rasti ir ledų.

„Pacientams teikiame aukščiausio lygio paslaugas, nuolat tobulinamės ir puikiai suprantame, kad pasirūpinti savo pacientu svarbu ne tik kabinete, bet ir už jo ribų. Kartais, pacientai linkę baimintis net profilaktinio vizito pas odontologą, todėl stengiamės šiuos stereotipus panaikinti, kad tokie vizitai taptų reguliariais, būtų įprantama pasirūpinti savo sveikata ir pacientui pavyktų išvengti rimtesnių odontologinių problemų.“ – teigia S. Bankauskas.

Pacientų sveikatai užtikrinti – platus paslaugų ratas

Pacientų patogumui, po vienu stogu teikiamos visos odontologinės paslaugos: dantų implantacija, protezavimas, dantų šaknų kanalų gydymas, dantų ir sąkandžio koregavimas, terapinis gydymas, burnos ir dantų chirurgija, vaikų dantų gydymas, profesionali burnos higiena, dantų balinimas, tiesinančios ir apsauginės ir kapos, veido kontūrų korekcija, rentgenologiniai tyrimai, anestezija. CLINIC | DPC įkūrėjas tikina, kad užsibrėžto tikslo pasiekti nepakanka – jis nuolat turi būti išlaikomas. Todėl klinikoje teikiamos tiek bendrosios, tiek šiuolaikinės odontologijos procedūros, taikomos naujausios technologijos, kolektyvas nuolatos tobulina savo žinias, domisi inovacijomis ir kelia kvalifikaciją pagal griežtai sudarytą tobulinimosi programą.

„Daug dėmesio skiriame implantacijai, nes tai svarbi procedūra, padedanti ne tik netekus vieno danties: jos pagalba galime atkurti visus dantis. Svarbiausia, kad sugrąžinta šypsena yra ne tik estetikos klausimas. Tinkamai atkurtas sąkandis leidžia pacientui vėl valgyti pilnavertį maistą, praturtinti savo mitybos racioną organizmui naudingomis maistinėmis medžiagomis, taip sustiprinti imuninę sistemą, išspręsti virškinimo problemas. Tai vienas pagrindinių veiksnių, kai kalbama apie bendrą sveikatos būklę.“ – Implantacijos privalumais dalinasi odontologas Simonas Bankauskas.

Implantuojantis gydytojas vienas pirmųjų Lietuvoje ėmė taikyti „All-on-4“ metodą, kurio metu, vietoje įprastų 6-8 implantų, į žandikaulį įsriegiami vos 4. S. Bankausko teigimu, taip sutrumpėja pačios procedūros laikas, mažinamos gydymo išlaidos, išvengiama sudėtingos kaulo priauginimo procedūros. Tokia metodika skirta daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms, kuriems iki šiol tradiciškai buvo siūlomi išimami protezai.

Joninių proga CLINIC | DPC turi išskirtinį pasiūlymą visiems Jonams ir Janinoms!

Registruokitės vizitui visoje Lietuvoje tel. +370 632 00005  arba el. paštu konsultacija@clinicdpc.lt.