Kategorija
Klinikos naujienos
Publikuota
2021-04-01

Didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje CLINIC | DPC nuo šiol paslaugas jau teikia ir kėdainiškiams. Nauja klinika įsikūrė Basanavičiaus gatvėje, vietoje prieš tai daugelį metų veikusios odontologijos klinikos Vaivadens.

Per daugiau kaip 12 veiklos metų CLINIC | DPC pelnė vieno patikimiausių ir moderniausių klinikų tinklo vardą. 12 Lietuvos miestų ir Londone veikiančiame odontologijos klinikų tinkle dirba aukščiausio lygio specialistai, taikomos pažangios technologijos ir gydymo metodai.

Klinikoje pacientus priims ir kėdainiškių pasitikėjimą pelniusi gydytoja-odontologė Renata Dirmantienė. Jos teigimu, gero odontologo tikslas – žengti koja kojon su medicinos naujovėmis.

„Technologijos, medžiagos ir metodai, taikomi odontologijoje, nuolat tobulėja. Mums svarbu būti pažangiems, spėti kartu su naujovėmis. Tai leidžia pasiūlyti pacientams mažiausiai skausmingus ir efektyviausius gydymo būdus. O juk to ir nori kiekvienas pacientas – kad odontologo kėdėje nejaustų diskomforto, o rezultatas džiugintų ilgus metus“, – sako R. Dirmantienė.

Platus paslaugų spektras

CLINIC | DPC dantų priežiūros klinikose teikiamos dantų ir burnos priežiūros bei gydymo paslaugos: dantų implantavimas, protezavimas, terapinis gydymas, šaknų kanalų gydymas, estetinis plombavimas, balinimas, profesionali burnos higienos procedūra, protinių dantų rovimas ir kita.

Profesionalūs implantuojantys gydytojai-odontologai per klinikos gyvavimo laiką atliko jau daugiau kaip 35 tūkst. implantacijų. Sukaupta patirtis leidžia užtikrinti geriausią paslaugų kokybę.

Gydytojas veido ir žandikaulių chirurgas Rokas Perevičius sako, jog dantų implantacija grąžina žmogui ne tik galimybę kramtyti ir šypsotis, bet ir pasitikėjimą savimi. „Dabartinės technologijos leidžia atlikti dantų implantaciją bet kokio amžiaus pacientams. Procedūra nesukelia diskomforto, o rezultatas – dantys, visiškai nesiskiriantys nuo tikrų. Didžiausias džiaugsmas apima matant žmones, kurie ilgą laiką negalėjo kramtyti, šypsotis ir galiausiai ryžosi implantacijai. Kartu su naujais dantimis grįžta jų pasitikėjimas savimi“, – sako gydytojas.

Karantino metu – nuotolinės konsultacijos

CLINIC | DPC lanksčiai žiūri į iškilusius iššūkius. Todėl viena pirmųjų Lietuvoje pasiūlė teleodontologijos paslaugas – nuotolines konsultacijas. Ši paslauga prieš karantiną buvo itin populiari tarp užsienyje gyvenančių lietuvių. Specialistai po virtualios konsultacijos gali sudaryti gydymo planą, pateikti antrinę nuomonę, jei kitur sudarytas gydymo planas netenkina ar pacientas nori dar vienos specialisto išvados.

„Dažnai žmonės grįžta į Lietuvą gydymui, nes užsienyje paslaugos gerokai brangesnės. Kad sutaupytume jiems laiko, pradėjome teikti nuotolines paslaugas. Pacientai gali susitikti su gydytoju nuotoliniu būdu, išsakyti savo problemas. Galima aptarti gydymo eigą, suplanuoti gydymo etapus ir vizitus, o susitikus gyvai iš karto pradėti gydymą“, – aiškina gydytojas R. Perevičius.

Nuotolinės konsultacijos gali būti reikalingos pacientams po sudėtingesnių procedūrų – implantacijos, dantų šaknų kanalų gydymo ar pergydymo, chirurginės intervencijos. Po šių procedūrų gali būti jaučiamas diskomfortas, todėl pacientams itin svarbu suprasti, ar pojūčiai yra normalūs, ar gijimo procesas vyksta tinkamai.

Kita nuotolinė paslauga, kurios privalumus atranda pacientai – konsultacija turintiems klausimų, susijusių su dantų priežiūra ir profilaktika. CLINIC | DPC burnos higienistai gali suteikti informacijos apie geriausias burnos priežiūros priemones bei metodus. Taip pat gali pakonsultuoti apie vaikų dantų priežiūrą arba pravesti edukacinį nuotolinį užsiėmimą.


Kodėl verta rinktis CLINIC | DPC

Implantuojantis gydytojas ir klinikų įkūrėjas Simonas Bankauskas yra sukaupęs ypatingai didelį dantų implantacijos teorijos ir praktikos bagažą, kurio neįmanoma įgauti jokiame universitete. Jis perduoda savo patirtį CLINIC|DPC dirbantiems kolegoms. Gydytojas dažnai vizituoja klinikose Lietuvoje ir Londone, veda seminarus ir nuotolines konsultacijas pacientams.

CLINIC | DPC centruose odontologines paslaugas galite gauti ypač geromis „SB Lizingas“ sąlygomis: pirmi 12 mėn. – be jokio pabrangimo! Odontologinės procedūros gali būti nemenkas finansinis iššūkis, bet investicija į savo sveikatą visada atsiperka su kaupu. Todėl prireikus mūsų pacientai gali pasinaudoti šiuo partnerių pasiūlymu ir įsigyti reikiamas paslaugas išsimokėtinai.

Mums svarbu, kad pacientai būtų ne tik sveiki, bet ir finansiškai saugūs. CLINIC | DPC klinikose galima atsiskaityti sveikatos draudimo kortele. Esant pakankamam odontologinėms paslaugoms skirtų pinigų likučiui, galite panaudoti draudimo kortelės lėšas, todėl už procedūrą mokėsite mažiau. Tai gera galimybė sutaupyti ir atlikti reikalingas burnos gydymo procedūras.

CLINIC | DPC personalas, turintis kontaktą su pacientais, jau vakcinuotas nuo COVID-19. darbuotojai daro viską, kad užtikrintų jūsų saugumą: patalpos nuolat vėdinamos, dezinfekciniai skysčiai ir servetėlės ranka pasiekiami, patalpose palaikoma nepriekaištinga švara, visi paviršiai nuolat dezinfekuojami. 

Implantuojantys gydytojai

Skubi pagalba

Neretai pasitaiko ūmių burnos sveikatos sutrikimų, o tada ypatingai svarbi greita reakcija ir žaibiškas problemos sprendimas. Visko suplanuoti ir numatyti gyvenime, deja, neįmanoma, todėl mielai jums padėsime ištikus traumai ar atsiradus ūmiam dantų skausmui. Laukiame jūsų skambučio ir vizito, teikiame skubią burnos gydymo pagalbą.