Kategorija
Klinikos naujienos
Publikuota
2020-05-06

Lietuvai gyvenant karantino režimu visi susiduriame su nekasdieniais iššūkiais. Neeilinė situacija atsiliepia visose gyvenimo srityse, ne išimtis ir odontologijos paslaugos. CLINIC | DPC įkūrėjas implantuojantis gydytojas odontologas Simonas Bankauskas teigia, kad šiuo metu pacientai susiduria su įvairiomis gąsdinančiomis ir nerimą keliančiomis situacijomis, todėl karantino laikotarpiu klinika darbo nenutraukia, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Mažeikiuose teikia skubią būtinąją pagalbą. Taip pat teikia konsultacijas nuotoliniu būdu.

Karantino metu nuotolinės konsultacijos

Klinikai tai nėra naujovė – tokia bendravimo su pacientais praktika jau buvo taikyta ir anksčiau. „Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę bendrauti įvairiais komunikacijos kanalais, todėl esami ir būsimi pacientai su mumis gali susisiekti telefonu, privačiomis Facebook žinutėmis, elektroniniu paštu ir Skype programa“, – apie bendravimo su pacientais sąlygas kalbėjo gydytojas. „Nuotoliniu būdu galime teikti konsultacijas, sudaryti gydymo planus, suplanuoti planines operacijas taip, kad pacientui užteks tik atvykti, tarkime, į implantacijos operaciją“.

Simonas Bankauskas pastebi, kad nuotolinės konsultacijos žmonėms prireikia ne tik skubiais atvejais, kai nebegalima kentėti danties skausmo, bet ir vykstant planiniam gydymui. „Šiuo laikotarpiu itin pasimetę, pavyzdžiui, pacientai, kuriems buvo įsuktas implantas prieš karantiną. Pastaruoju metu sulaukiame skambučių, kai pacientai nori pasikonsultuoti dėl įsriegto implanto, nors ir nejaučia jokio skausmo ar diskomforto, tiesiog dėl karantino teko praleisti profilaktinę apžiūrą po operacijos, tačiau su visais pasikalbame telefonu, pasiteiraujame kaip jaučiasi, nuraminame“.

Kadangi karantino metu apsilankymai pas odontologą ribojami, implantacijos procedūrą pradėję žmonės nerimauja, kad atidėti vizitai gali pakenkti gydymui. Gydytojas skuba nuraminti, kad taip tikrai nenutiks, bet žinoma, atidėjus kelis apsilankymus procesas užsitęs. Be to, po karantino ilgai laukusiems klientams galime pasiūlyti tokias procedūras kaip vienmomentė implantacija arba „Visi ant 4“.

„Vienmomentė dantų implantacija – tai pažangus gydymo metodas, kurio dėka to paties vizito metu pacientui galime atlikti dvi procedūras: pašalinti nesveiką dantį, jo užuomazgas ar šaknį ir iškart į jo vietą įsriegti implantą. Taikant šį gydymo metodą, po danties rovimo pacientui nebereikia laukti 2 – 6 mėnesių, kad galėtume įsriegti implantą“, – pasakoja specialistas.

CLINIC | DPC klinikoje taip pat atliekama „Visi ant 4“ gydymo implantais metodika, kurios metu vos per vieną vizitą atkuriami visi paciento dantys. Procedūros metu pašalinami sugedę, stipriai pažeisti dantys ir vietoje jų įsriegiami implantai, ant kurių uždedami laikini dantys. Taip vos per dieną efektyviai bei greitai sugrąžinama pilna kramtymo funkcija ir graži šypsena. 

Registruokitės konsultacijai nuotoliniu būdu jau dabar!

Kodėl verta rinktis CLINIC | DPC

Per dešimt veiklos metų mūsų klinikose buvo atlikta daugiau nei 30 tūkst. implantacijų, todėl drąsiai galime dalintis patirtimi ir rekomendacijomis. Implantuojantis gydytojas ir klinikų įkūrėjas Simonas Bankauskas, turintis ypatingai didelį dantų implantacijos žinių bagažą ir praktinės patirties, kurios neįmanoma įgauti jokiame universitete, perduoda savo patirtį kolegoms. Jis dažnai vizituoja CLINIC | DPC klinikose, įsikūrusiose ne tik visoje Lietuvoje, bet ir Londone. CLINIC | DPC gydytojai taip pat organizuoja įvairius nemokamus seminarus ir nuotolines konferencijas pacientams.

Puikiai suprantame, kad daugeliui gyventojų karantinas ne tik sujaukė planus, bet ir atsiliepė finansiškai. todėl norime priminti, kad CLINIC | DPC centruose odontologines paslaugas galite įsigyti ypač geromis „SB Lizingas“ sąlygomis – pirmi 12 mėn. – be jokio pabrangimo! Mes suprantame, kad kartais odontologinės procedūros gali būti nemenkas finansinis iššūkis, bet investicija į savo sveikatą visada pasiteisina. Todėl prireikus kviečiame pasinaudoti mūsų partnerių pasiūlymu ir įsigyti reikiamas paslaugas išsimokėtinai.

Visomis išgalėmis siekiame, jog mūsų pacientai būtų ne tik sveiki, bet ir finansiškai saugūs. CLINIC | DPC klinikose galimas privatus sveikatos draudimas. Esant pakankamam burnos gydymui skirtų pinigų likučiui, nuskaitysime privataus draudimo lėšas, todėl už procedūrą mokėsite mažiau. Tai gera galimybė sutaupyti ir atlikti reikalingas burnos gydymo procedūras. Taip pat kompensuojame dantų protezavimo išlaidas su pirmuoju pranešimu iš Privalomojo sveikatos draudimo apie asmens įtraukimą į laukiančiųjų sąrašą. Pacientams nereikia laukti – jie gali plačiai šypsotis jau šiandien, tereikia užsiregistruoti ir atvykti į kliniką su pirmuoju laišku.

Karantinas nesitęs amžinai ir mes anksčiau ar vėliau grįšime į savo įprastą gyvenimą. Pradėję bendrauti nuotoliniu būdu, toliau tai galėsite daryti net vienuolikoje Lietuvoje įsikūrusių CLINIC | DPC klinikų. Jūsų patogumui, galima pradėti gydytis vienoje klinikoje, o baigti – kitoje. Jei keliaujate po Lietuvą darbo ar asmeniniais reikalais, tai yra išties puikus sprendimas, leisiantis jums sutaupyti daug brangaus laiko. Mes turime vieningą pacientų duomenų sistemą, todėl galime užtikrinti, kad naujas specialistas turės visą reikiamą informaciją ir pasirūpins, jog jūsų gydymo procedūra būtų kokybiška ir komfortiška.

Vadovaujamės principu, kad nėra padėties be išeities, todėl imamės visų priemonių, kad šiuo nestabiliu laikotarpiu mūsų pacientai susidurtų su kuo mažiau sunkumų. Nepanikuokime ir realiai vertinkime situaciją, o jei iškils klausimų, CLINIC | DPC klinikos darbuotojai visada pakels telefono ragelį arba atsakys į žinutę, taip pat suteiks skubią būtinąją pagalbą Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Mažeikiuose.

Klinikų darbo laikas:

Kauno klinika: I-V 9:00 – 17:00
Vilniaus klinika: II ir IV 10:00 – 17:00
Klaipėdos klinika: I ir IV 10:00 – 17:00
Šiaulių ir Panevėžio klinikos: III 10:00 – 17:00
Mažeikių klinika: II 10:00 – 17:00

Registracija telefonu – +370 632 00005 arba [email protected]

Skubi pagalba

Neretai pasitaiko ūmių burnos sveikatos sutrikimų, o tada ypatingai svarbi greita reakcija ir žaibiškas problemos sprendimas. Visko suplanuoti ir numatyti gyvenime, deja, neįmanoma, todėl mielai jums padėsime ištikus traumai ar atsiradus ūmiam dantų skausmui. Laukiame jūsų skambučio ir vizito, teikiame skubią burnos gydymo pagalbą.