Stasio istorija

#implantacija
#visi ant keturių
#protezavimas

„Tam davė, tam davė, o pačiam ir neliko“ –  taip atrodo Stasio istorija. Rūpestingas tėvas viską atidavė keturiems mylimiems vaikams, o apie save gyvenime daug negalvojo. Tačiau užaugę vaikai grąžina tėvui gerumą ir rūpestį, stengiasi padėti, kuo gali. Linkėdami geresnio gyvenimo tėveliui, jie už jį parašė laišką socialiniam projektui „Kiekviena šypsena turi istorija“.  Vaikai norėjo, kad tėtis per artėjančias dukros vestuves galėtu drąsiai šypsotis.

 

Visą projekto „Kiekviena šypsena turi istorija“ komisiją sujaudino šis laiškas, todėl Stasys buvo atrinktas dalyvauti socialiniame projekte. Dabar jis jau džiaugiasi naujais dantimis. „Prieš tai būdavo sunku bendrauti, negalėjau valgyti visko, ko norėdavau. Dabar jaučiu, kad pagerėjo gyvenimas. Noriu padėkoti gydytojams, kad grąžino man šypseną“, – sako Stasys.

 

Procedūros metu Stasiui buvo pašalinti protezavimui netinkami dantys, o nauji atkurti naudojant metodiką „Visi ant keturių“. Šis metodas leidžia visus žandikaulio dantis atkurti vos ant keturių implantų. Stasiui buvo atkurti abiejų žandikaulių dantys. Šis pažangus metodas leidžia pacientui naujais dantimis džiaugtis jau sekančią dieną po procedūros.

 

Stasio šypsenos atkūrimas – komandinio darbo nuopelnas. Veido žandikaulių chirurgas Rokas Perevičius atliko implantacijos procedūras, o gydytoja-odontologė Neringa Sodaitienė, kartu su dantų techniku atliko nuolatinį protezavimą.

 

Nauji dantys Stasiui ne tik leidžia plačiai šypsotis, bet ir visapusiškai pagerina gyvenimo kokybę. Atkūrus kramtymo funkciją vėl galima valgyti pilnavertį maistą, rinktis įvairesnius produktus. Be to maistas geriau sukramtomas, todėl pagerėja virškinimas ir bendra organizmo savijauta.

Dabar jaučiu, kad pagerėjo gyvenimas.

Kaip gydėme Stasį?

 • 1

  Sudarėme individualų gydymo planą

  Gydymą pradėjome nuo panoraminės dantų nuotraukos, išsamios konsultacijos ir burnos higienos.
 • 2

  Dantų šalinimas ir implantacija

  Pirmiausia pašalinome visus netinkamus protezuoti dantis, o nauji atkurti naudojant metodiką „Visi ant keturių“. Specialistams įvertinus operacijos sudėtingumą ir pasitarus su pacientu buvo taikoma sedacija, kurios metu įsriegti implantai. Taip pat prisukti nuolatiniai tiltai ir atiduota apsauginė kapa. Po 10 dienų paskirtas kontrolinis vizitas, kurio metu pašalinti ankstesnėje procedūroje naudoti siūlai.
 • 3

  Tolimesnė paciento priežiūra

  Po dviejų mėnesių Stasiui paskirtas kontrolinis vizitas, jo metu padaryta panoraminė nuotrauka ir kliniškai įvertintas gijimo procesas. Taip pat atliktas nuolatinio lanko perbazavimas. Po pusės metų pacientas atvyko atlikti profesionalią burnos higieną.
 • 4

  Nuolatinė paciento priežiūra

  Pacientui paskirti profilaktiniai patikrinimai du kartus į metus. Tokiu būdu užtikrinama implantų ir protezų priežiūra, paciento gera savijauta.