Liepos istorija

#dantukai
#ėduonis
#vaiku gydymas

Anksčiau labai bijojau taisyti dantukus. Bijojau adatų, ir kad labai skaudės. Bet man pradėjo skaudėti vieną dantuką ir mamytė pasakė, kad, matyt, ten apsigyveno kažkoks ėduonis, panašus į juodulį, apie kurį žiūrėjau filmuką. Buvo baisu eiti pas gydytoją, bet labai nenorėjau burnytėje turėti to juodulio. Gydytoja parodė visus daiktus, kurie gydo dantukus, patepė burnytę „uogiene“, kad dantukui būtų lengviau užmigti. Neskaudėjo, o gydytoja pasakojo linksmas istorijas. Net nustebau, kad juodulys taip greitai dingo. Pabaigoje gavau lipdukų, spalvinimo knygelę, ir dar man parodė, kaip teisingai valyti dantukus. Papasakosiu visiems draugams, kad dantukus gydyti visai nebaisu!

Jei nenori juodulių, marš valyt dantų!

Kaip gydėme Liepą?

 • 1

  Susipažinimas su odontologu

  Vaikai – ypatingi pacientai, todėl pirmiausia kalbėjomės, pasakojome apie procesą, aprodėme kabinetą ir įrangą.
 • 2

  Gydymas

  Susitikus kitą sykį, jau vyko gydymas – buvo šalinamas ėduonis ir, pacientei leidus pasirinkti plombos spalvą, plombuojami dantys.
 • 3

  Dantų priežiūros pamokėlė

  Geri dantų priežiūros įpročiai – burnos sveikatos pagrindas, todėl mažoji pacientė buvo mokoma teisingos dantų priežiūros ir paskatinta mažomis dovanėlėmis. Po pusės metų paskirtas kontrolinis vizitas.