Kategorija
Patarimai
Publikuota
2018-05-26

Atsisiųskite bukletą po endodontinio gydymo!

1. Po danties šaknies kanalų valymo, formavimo, medikamentų suvedimo į šaknies kanalą keletą dienų dantis gali būti jautrus kramtant, sukandant, galima maudimas.

2. Po danties šaknies kanalų užpildymo keletą dienų taip pat galite jausti maudimą, lengvą skausmą.

3. Tarp endodontinio gydymo seansų, kol danties vainikas neatstatytas nuolatiniu užpildu ar vainikėliu, reikėtų vengti kramtyti ta puse, kurioje yra gydomas dantis, nes danties sienelės yra plonos ir silpnos. Taip išvengsite danties sienelės lūžimo.

4. Skausmas po endodontinio gydymo procedūros lengvai numalšinamas vaistais, kuriuos jums rekomenduoja gydytojas odontologas.

5. Jei jaučiate plėšančio pobūdžio skausmą, kuris intensyvėja, atsiranda tinimas, o gydytojo paskirti vaistai nuo skausmo neveiksmingi – kreipkitės į gydytoją.

6. Jei pastebite, kad iškrito laikinas vainikinis užpildas, nelaukite paskirto vizito. Būtinai paskambinkite į kliniką, kad gydytojas Jus priimtų anksčiau.

7. Jeigu Jums buvo paskirti antibiotikai, po jų vartojimo organizmo pusiausvyros atstatymui rekomenduojame gerti gerąsias bakterijas (pvz: Bifolac, Bifoval, Yoghurt, Linex, Bimodium, Laktobakt ir kt.).

Skubi pagalba

Neretai pasitaiko ūmių burnos sveikatos sutrikimų, o tada ypatingai svarbi greita reakcija ir žaibiškas problemos sprendimas. Visko suplanuoti ir numatyti gyvenime, deja, neįmanoma, todėl mielai jums padėsime ištikus traumai ar atsiradus ūmiam dantų skausmui. Laukiame jūsų skambučio ir vizito, teikiame skubią burnos gydymo pagalbą.