Bendradarbiaukime!

Rekomenduokite savo pacientams implantacijos procedūrą CLINIC | DPC ir tiek Jūs, tiek Jūsų pacientai galėsite būti užtikrinti kvalifikuotu specialistų darbu, atliktu į pagalbą pasitelkiant naujausias technologijas. Jūs būsite nuolat informuojamas apie pacientui sudarytą gydymo planą, jo eigą bei galutinius gydymo rezultatus. Pasibaigus implantaciniam laikotarpiui, pacientui rekomenduosime grįžti pas Jus atlikti tolimesnį gydymą bei protezavimą. Esant poreikiui, galite stebėti savo pacientų operacijas, dalyvauti jų eigoje ir visame gydymo procese.

Gydytojams
siūlome šias galimybes

Klinikoje daromos 3D nuotraukos yra įrašomos į USB laikmeną ir atiduodamos pacientams. 3D nuotrauka leidžia gydytojui matyti paciento DICOM duomenų paketą. Analizuojant nuotraukas per WFI programą galima matyti trimačius dantų bei žandikaulių modelius, panoraminius vaizdus, taip pat frontalinius, aksialinius, sagitalinius pjūvius.

 

„WhiteFox“ programa leidžia patikimai įvertinti kaulo kokybę ir nuspręsti, ar neatidėliotinas implantų apkrovimas yra saugus pasirinkimas.

 

Su „WhiteFox“ implanavimo planavimas ne tik lengvas ir greitas, bet ir tikslus. Ši kompiuterinė sistema preciziškai aiškiai atkuria visus anatominės struktūros vaizdus.

 

„WhiteFox“ sistema leidžia įvertinti kaulų tankį bei sinuso pakėlimui reikalingos medžiagos kiekį.

 

DICOM formatu išsaugotą tomogramą galima eksportuoti į bet kurią kitą chirurginę programinę įrangą. „WhiteFox“ taip pat leidžia eksportuoti pasirinktus paviršius su implanto padėties duomenimis, kad gautumėte visiškai atvirą architektūrą.

 

Rekonstruotos panoraminės nuotraukos.

 

Ortodontija. Plataus Ø 200 x 170 mm tyrimo ploto dėka „WhiteFox“ sukuria 2D 1:1 rentgenografinį vaizdą cefalometrinei analizei be jokio iškraipymo, padidinimo ar tūrių suliejimo. Matavimai yra tikslūs, o apšvita maža, nes atliekama tik viena ekspozicija.

 

Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario galvutės (TMJ) analizė. Vienu metu rodomos abi galvutės. Aiškios kietųjų ir minkštųjų audinių diferenciacijos dėka smilkininio apatinio žandikaulio sąnario būklė ryškiau ir aiškiau matoma skersiniuose pjūviuose.

 

Kvėpavimo takų analizė pasitelkus virtualius jų pjūvius. Lengvai nustatomos sritys, kurių ilgį ar paviršių reikia išmatuoti. Prienosinių sinusų, sinuso kaulų ir seilių liaukų, veido kaulų ir nosiaryklės diagnostika.

 

Virtualus endoskopas – navigacija per kvėpavimo takus ar apatinio žandikaulio nervo kanalą vyksta lygiai taip pat, kaip dirbant endoskopu. Šiuo neinvaziniu metodu atkuriami tokie trimačiai vaizdai, kad mes ir patys vis dar stebimės jų realistiškumu.

 

„NobelGuide“ – taip vadinasi dantų implantų „Nobel Biocare“ sukurta kompiuteriniu planavimu pagrįsta dantų atkūrimo implantais technologija. Naudojant „NobelGuide“ koncepciją, chirurginė dantų implantavimo procedūra suplanuojama ypač tiksliai ir kruopščiai, gydymas yra maksimaliai trumpas, o gijimas vyksta greitai ir sklandžiai. Taikant šią metodiką procedūra užtrunka iki šešių kartų trumpiau nei implantuojant tradiciniu būdu.

 

Naudojant kompiuterinę tomografiją yra sukuriamas virtualus trimatis žandikaulio, minkštųjų audinių ir būsimų dantų vaizdas, nustatoma geriausia implantų padėtis bei vieta. Kompiuteryje sukūrus tikslų erdvinį žandikaulio modelį implantacijos procedūrą atlikti bus lengva, o svarbiausia – saugu.