Kategorija
Klinikos naujienos
Publikuota
2020-01-27

Kas geriau įkvepia naujiems darbams ir projektams, nei jau įvykusios sėkmės istorijos? Todėl CLINIC | DPC atsigręžė suskaičiuoti praėjusių metų pasiekimų. O jų būta iš tiesų daug. Ne veltui esame Baltosios bangos nariai, laikomi viena labiausiai socialiai atsakingų klinikų Lietuvoje. Šį titulą CLINIC | DPC gina ne žodžiais, o darbais. Taigi, kas į gerų darbų kraitį papuolė 2019 metais?

  • Suorganizavome 40 edukacinių pamokėlių įvairaus amžiaus vaikams. Klinikose visoje Lietuvoje apsilankiusiems mokyklinukams odontologai pasakojo apie taisyklingą dantų priežiūrą, suteikė praktinių žinių ir skatino atsakingai žiūrėti į burnos higieną. Gydytojai, burnos higienistai taip pat lankėsi mokyklose ir darželiuose. Dar kartą tariame jiems didelį AČIŪ!

  • Dalyvavome socialinėje iniciatyvoje „Susitikime, mieli senjorai“. Surengėme daugiau kaip 40 nemokamų seminarų senjorams ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse (Latvijoje, Jungtinėje Karalystėje). Seminarų dalyviai sužinojo apie dantų protezavimą bei implantaciją. Naudingos žinios ne vienam padės džiaugtis nauja šypsena ir pilnaverčiu gyvenimu.  

  • Prasidėjo socialinis projektas „Kiekviena šypsena turi istoriją”. Didžiuojamės ir džiaugiamės šia socialine akcija, kurios metu 1% nuo pacientų išleistos sumos skiriamas žmonėms, kuriems būtina odontologo pagalba. Visi projekto dalyviai yra susidūrę su dideliais gyvenimo iššūkiais, todėl džiaugiamės galėdami padovanoti jiems šypseną ir geresnę savijautą. Dešimt projekto dalyvių su unikaliomis gyvenimo istorijomis jau pradėjo savo kelionę sveikos ir gražios šypsenos link.

  • Prisidėjome prie projekto Vaikusvajones.lt ir išpildėme net trisdešimt svajonių. Šis projektas – tai galimybė išpildyti nepasiturinčiai gyvenančių vaikų kalėdines svajones. 96 proc. svajonių jau išpildyta, o prie 4 proc. vis dar galite prisidėti ir jūs!

  • Aukojome pinigų benamiams mažiesiems žmogaus draugams – VŠĮ „Penkta koja“. Pinigai bus skirti skiepams, kurių šiuo metu prieglaudoje esantiems gyvūnams labiausiai trūksta.

Dėkojame visiems kolegoms, pacientams ir partneriams, kurių dėka galėjome atlikti daug gerų darbų. Tikimės, jog šiais metais jų bus dar daugiau ir didesnių!

Skubi pagalba

Neretai pasitaiko ūmių burnos sveikatos sutrikimų, o tada ypatingai svarbi greita reakcija ir žaibiškas problemos sprendimas. Visko suplanuoti ir numatyti gyvenime, deja, neįmanoma, todėl mielai jums padėsime ištikus traumai ar atsiradus ūmiam dantų skausmui. Laukiame jūsų skambučio ir vizito, teikiame skubią burnos gydymo pagalbą.